Каталог

Bērnu ratus

Sveiciens, Māmiņas!

Man ir tāda lieta, esmu 3 bērnu māmiņa un mani apkrāpa viens dienesta darbinieks (bezkaunīgs cilvēks), pārdodot man viltotus YO YO BABYZEN bērnu pastaigu ratus. Man bija atlikta nauda bērnu ratu iegādei (gribēju pirkt kvalitatīvu no rokām, labā stāvoklī, jo tādus var atrast), tomēr šoreiz nepaveicās, un man naturāli tika iesmērēti viltoti no Ķīnas vai no tās austrumu puses tā dēvēti "YO YA" rati, kuri, kā izrādās ir bīstami un nedroši lietošānā (vairāk par to var izlasīt nesēn nopublicētā rakstā Singapurā www.straitstimes.com ).Es esmu pamatīgā šokā, jo rati tik bīstami lietošanā, kā tur ir izņemti no pārdošanās, bet pie mums ir nonākuši daži eksemplāri, un man nepaveicas, un domādamā, kā pērku kvalitatīvus, pārbaudītus RECARO YO YO BABYZEN, bet nopirku šo pakaļdarinājumu YOYA. Kad lūdzu pārdēvēju atcelt mūsu darījumu, man atteica un pilnīgi noignorēja manu lūgumu. Esmu iesniegusi prasību Valsts policijā, un viss notiek - izmeklēšana un gaidu lēmumu. Varu piebilst, kā ratus atradu caur AndeleMAndele.lv un jau kuru reizi vīlos, kā šādus krāpniekus un bezkaunīgus pārdēvējus pilnīgi atbalsta un izliekas kā nepamana neko andeles izveidotāji - man pat ir lieguši pievienot komentāru tai pārdēvējai, kā arī izdzēsa pašu pirmo komentāru, ko biju paspējusi uzrakstīt 😄. Bet rakstu šeit, lai palūgt, vai var kāds aizdod uz laiku savus ratus, kurus pašlaik neizmanto (vai par saprātīgām naudām/simboliskām) un tie stāv - interesē kulbu rati ar sēžamo daļu, lai kulba ir ietilpīga, ne šaurā (Emmaljunga modeli, Bebecar, Roan Marita, utml.), krāsā - dēļ pārliecības nepatīk melnā, brūnā, rozā. Interesē stabīli, uzticami, droši rati. Bērnam ir 7 mēneši, bet vēl nesežam tā, lai ilgi braukt sēdošā pozīcijā. :-)

Man bija Emmaljunga Viking Double (jo bērniem ir vecuma stārpība 1 g. un 3 mēneši), bet mans mazākais tik ātri izauga, kā vairs kulbiņā nevarēju ielikt, jo šīm modelim kulbas nebija lielas, turklāt, man nebija glūži īstie dvīņi.

Varbūt ir atsaucīgi un labie cilvēki. Iepriekš pateicos par sapratni un vēlmi izpalīdzēt! :) ⚜️🌞🌷

Bilde ieskatam. Bet kaut ko ar lielu kulbu, jo ziema nāk.. 🧸🥰🧸
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.