Vai tā ir pieņemts?

Nopirkt tikko no manis jaku, vēl mēģinot kaulēties pirms tam, un tad to jaku nākamajā dienā pēc saņemšanas šeit tirgot uz pusi dārgāk, papildus vēl sludinājumā liekot nepatiesu informāciju? Tas šeit ir tā pieņemta prakse? Tad es esmu pilnīga blondīne👍🏼
UPD. Pec mana komentāra pie jakas, ir to izņēmusi. Bet saglabāju foto😊
janetajumtina
Protams,ka šāda prakse ir nesmuka,bet no otras puses-tā vairs nav Jūsu prece un Jūs pārdevāt lietu pa tik,cik vēlējāties.Tālāk šī lieta pieder jau nākamajai īpašniecei un kaut pa miljonu var pārdot,jautājums ir tikai -kas pirks? :)
Mēs nevaram uzņemties īpašnieces tiesības uz lietām,kuras vairāk mums nepieder un ir godīgi pārdotas.
Tiesa,tas neatceļ to,ka no malas izskatās stipri smieklīgi un dīvaini,ka tā dara,pārdodot krietni vairāk,bet priecājaties,pircēja uzskata,ka jaka tomēr ir krietni vērtīgāka. :)
TEHNISKI viņa nav melojusi,jo gan jau ir uzvilkusi vienu reizi :D protams,mēs labi zinam,cik tas ir nožēlojami tā darīt,zinot,ka esi pircis jau vilktu.
sabinestrautina
Jā, Tehniski Jums pilnīga taisnība, lai gan dāma sludinājuma samelojās par cenu, ko nopirkusi. Viņa arī zināja, ka es nopirku par 80 USD un nevis 129 EUR kā viņa norādīja. Tāpat kautkā vārās iekšā, vēlos jaku atpirkt atpakaļ.
sabinestrautina
Ļoti žēl, ka tā. Es vienmēr piedāvāju ņemt atpakaļ, ja neder. Man katra mana lieta ir mīļa un es netirgoju biznesam kādam citam. Ļoti neētiski, manuprāt. Piedāvāju dāmai manu jaku atdot, tad labāk kādam uzdāvinu.
janetajumtina
Iesaku šo lietu aizmirst un norakstīt uz to,ka kādam citam šo naudiņu vajag krietni vairāk(jau nākamajai īpašniecei).
Tā pašai būs mierīgāk,jo Jūs visu esat izdarījusi ļoti labi,tālāk mēs neko ietekmēt nevaram un pat varbūt nevajag.
Nav jau tā,ka pārdod defektainu jaku par lielisku. :)
janetajumtina
Būs labi! Jums vienkārši ir ļoti laba sirds un vēlme,lai viss būtu godīgi,bet tāda realitātē diemžēl dzīvojam. Esmu jau samierinājusies ar to. :D
Pašai šādi ir bijis un esmu sev iemācījusi,ka šīs lietas man vairs nepieder,nav vairs manā pārziņā un viss,jo tā ir vieglāk. Manai dzīves ideoloģijai tas galīgi nav pieņemami,bet neko darīt.
i.i.
Mani pirms 5gadiem pārdotie CK legingi ik pa laikam te parādās, bet cena no 5eiro ir bijusi uzkāpusi līdz par 50eiro, ja nemaldos. Un kā es to zinu? Jo legingi bija paredzēti ļoti garai meitenei un pati pašricīgi piediedzu rāvējslēdzēju, jo tas bija atnācis vaļā pa vīli un bildēs to var redzēt. 🤣
sabinestrautina
O, šitais vispār ir labais ar tiem legingiem😂 Nav jau nekas slikts nopirkt un pārdot, ja neder. Mani vairāk mulsina ātrums, kādā tas notiek, kas raisa aizdomas, ka tam arī sākotnēji tika pirkta jaka, lai pārdotu tàlāk dārgāk un tie meli - vienreiz vilkta un sākotnējā cena😂
andeletiesprieks
Domāju, ka nekā nelikumīga vai traka šeit nemaz nav.
Protams, var šķist nepatīkami, ja pati redzētu, ka tā notiek ar manām precēm - nebūtu visai patīkami, bet ātri vien aizmirstu. Jā, uzrakstītu, ka situācija nepatīkama, bet varbūt cilvēkam tiešām neder un grib pārdot tālāk. Par to cenu - nu nezinu, vai tā ir baigā problēma, jo bieži vien varam skrūvēt lielas, lielas cenas, bet nevienam jau nevajag tik dārgi.
Jāskatās, vai vispār kāds pa šo cenu pirks.
Tomēr cilvēks ir iztērējis savu naudu, laiku, lai preci saņemtu un, ja tā neder - lai tik pārdod pa cik vēlas:)
Lai jau tiek! :)))
manasperles7
man ari taa bija, pardevu bernu bikses jaunas, pirceja pat nokauleja cenu, vel dabuju sliktu atsauksmi, kur nebiju vainiga, jo omniva ielika pacinu ne taja pakomata, iela bija pareiza tikai uz tas ielas bija pakomati viens talak no vinas majas , otrs tuvak, nu ielika taja ,kurs talak , jo nebija tuksu skapisu uz to momentu, bet mana adrese tika rakstiti dazadi pargudri izteicieni un apvainojumi par to ,ka vinai luk tagad jaiet talak neka vajag, nu pec paris dienam tas manas bikses tika ar uzcenojumu un pavisam aplamu aprakstu tirgotas talak, nu tadi ir cilveki, manis pec lai dara ka grib, perk...tirgo...davina, bet tad klusee un sedi klusu sava stuurii...saaa buuudaaa......mele
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.