Ja nu vēl kàdam nācās saskarties ar sabinchix7

sabinchix7-vissu laiku maina lietotāja vārdu www.andelemandele.lv pārdeva man apakšveļu
Calvin Clan uzdodot to par orģinālu.
Norādot to gan sludinājumā,
gan apstiprinot to privātajā sarakstē.
Kopumā,viņas trīs pāri man izmaksāja 23€ iegādājos.
Tā nu saņēmu biksītes XXL izm uz birkas,kuras atbilst xs 😂 šuves labajā pusē tādas šķības,greizas vārdsakot briesmīgas replikas izstrādājums.
Tādu šuvju nav nevienai mantai pat kreisajā pusē 🤭😱 par materiālu paklusēšu.
Jautāju kas īsti notiek,kādēļ saņēmu kautko tādu.
Pārdevēja tik atteica,ka tā esot bijusi viņai dāvana un viņa domājusi ka orģināls.
Ieteicu paņemt preci atpakaļ un atgriezt naudu,uz ko viņa atteica,ka lai aizmirstu par savu naudu 🤢😵🤣 kā arī telefoniski teicu ka likšu krāpnieci foruma uz ko atbildēja,ka vismaz kāds labums būšot 🧐 vienuvārd ārprāts.
Tākā dāmas uzmanaties 😵🤭😱
Mademoselle Coco
Tās ir šausmas, kas notiek? drausmīgi nekaunīgi! ... turpmākjāprasa bildes no isiem rakursiem!
Diemžēl policijas iesaistīšanai šeit nav pilnīgi nekāda tiesiska pamata, šis neiet ne zem zādzības ne zem krāpšanas panta, turklāt portālam nav, kā piem. i-veiklaliem nosacījumi utt.
žēl ka dēļ šādām pārdevējām tiek bojāta andeles reputācija!
andeletiesprieks
Ļoti žēl, ka tā. Noteikti uzrakstiet Andelē un (ja ir enerģija un laiks), tad arī vērsieties policijā , lai saprot, ka NAV joka lieta. Vispār tik skumji šķiet, ka nu tik daudz krāpnieku (ne tikai Andelē) ir visapkārt. Tādēļ es iesaku visiem kārtīgi izpētīt pārdevēja profilu un (ja iespēja ir) - satikties dzīvajā.
Šai personai ir tikai viena atsauksme (kā pārdevējai) un tas jau nešķiet īpaši vilinoši, protams, tas nav noteicošais faktors, bet tomēr - ceru, ka jūs risināsiet situāciju un Jums izdosies! :))
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.