Hei, hei! DPD pakalpojums pašlaik nav pieejams. DPD sūtījumu varēsi noformēt rīt no rīta. Pateicamies par pacietību!

pirkums pie personas ar niku-chuchmeks

Sveiki visiem,
Izrādās ka pret negodprātīgiem pārdevējiem šeit neko nevar pasākt, atskaitot ierakstot te(varbūt nezinu ko vēl).
Domāju,ka ir te personas,kuras pārdod nekvalitatīvu preci (nebrīdinot) un tad izveido jaunu profilu.
Pielikumā bilde,kādu vējjaku vakar izņēmu no pakomāta,netīru un izdilušām piedurknēm, pa taisno uz mistkasti........
Neieslīgšu garās pārdomās,tas neko nemainīs!:) Lai visiem veiksmīga andele!
nujata
Reizē šķiet, ka tās pārdevējas- kuras šādā stāvoklī mantas tirgo- vai nu ir cūkas un pašas ikdienā lieto līdzīgu kvalitāti un tīri psiholoģiski nesaprot mantu nonēsātības stāvokli vai arī apzināti iziet uz pircēju ap..akarēšanu.
Līga 🌸
Šis ir skumji, man arī ir sanācis nopirkt sliktas kvalitātes un cenai pavisam neatbilstošu preci - pārdevējas atbilde bija - es neprasīju vai piedurknes ir nodilušas! Tiešām??? Man kā pircējam ir jāpārjautā par katru vīli? Kur elementārs godīgums? Eh... Diemžēl ir sava zaudējumu daļa jānoraksta iepērkoties Andelē.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.