Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Steidzami jārīko kāzas. Meklēju!!!

Čau, Andelmane vai Andelmani! Mani pagodināja ar vedējmātes statusu. Super, vai ne?! Jā, es jūtos forši! BET manai uzraugāmajai līgavai bija paziņojama "odziņa" - kāzas pēc mēneša! Tā nu daru, ko varu un steidzami meklēju - atribūtus kāzām (40piers), animatori, dzīvo mūziku un, var būt arī kāzu kleitu (38/40). Ak, jā, labprāt uzaicināšu suitu sievas. Ja kādai/kādam ir ko ieteikt, labprāt "iečekošu"!
den.ri
Jag välkomnar dig. Det är korrekt noterat att ett bröllop inte är billigt i vår tid. Men som ett alternativ kan du alltid hyra något, till exempel en klänning, en bil, det blir billigare i alla fall än att köpa en ny. Så det beror på hur man närmar sig denna fråga:)
På bekostnad av att inte gifta sig, håller jag inte alls med. Detta är vårt syfte i livet, familjen, vården, förtroendet
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.