Sludinajuma blokesana.

Labdien perlu mednieces. Nezinu ko lai domuaju. Lieta tada ka šuju dazadus matiem aksesuarus. Sorwiz matu gumijas. Ieliku sludinajumu kategorija aksesuari_aksesuari matiem. Andelemandele noblokeja manu sludinajumu jo jaliekot rokudarbi. Man ir jautajums vai tiesam tas ir tik nepareizi un ja velos nopardot matu gumiju samaksajot par savu sludinajumu un domaju ka ja kads mekles matu guniju mekles tajaa kategorija.. Izradas ka aksesuari matiem kategorijai manam matu gumijam neder. Liekas ka caur kategoriju rokudarbi maz kurs mekles matu gumiju. Tapec esmu apmulsusi. Kadas ir jusu domas? ☺️
maija1984
Feikus gan uz nebēdu var likt oriģinālu sadaļās, tur administrācijai actiņas ciet. Iespējams, ka administrācija pati tērpjas feikajos gučči un labutēnos, tāpēc tāda feiku mīla un dievināšana, cita izskaidrojuma vienkārši nav.
nujata
Pilnīgi loģiski , es arī matu lietiņas meklētu skaistuma aksesuāru sadaļā , nevis pie tamborētiem rokdarbiem 🤣.
Bet Andelē ir arī citas daļu nepilnības kur ko tieši ievietot...vai arī vispār nav !!!
Piem lietas kas derētu ratiņkrēslā sēdošajiem u.c.
ljampo4ka888
Nu ja es lieku ar domu pardot tad pec sevim spriezu ka tajaa kategoruja neietu. Ietu caur aksesuariem un matu aksesuari nevis caur rokudatbiem. Trakakais ir tas ka maksaju par sludinajumu un uzskatu ka nekas traks nav ja ielieku to aksesuaros matiem jo velos jo tir ir lielaka iespeja ka meitenes pamaniis.
Dress for Princess
Nu normāls cilvēks meklēs matu gumijas pie ''aksesuāri matiem''... ja godīgi, pat esot andelē tik gadus, neesmu manījusi to sadaļu ''rokdarbi'' :D :D :D :D pilnīgi bezkainīgi jau sāk palikt- rēķinot to, ka par sludinājumu no Jums naudiņa tika uzreiz paņemta...a pakalpojumu ta arī neesat saņēmusi...
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.