Facebook autorizācija

Labdien! Mans konts Andelē ir piesaistīts Fb, šobrīd netieku iekšā, jo tas nedarbojas. Ieejot caur citu autorizācijas rīku esmu savā pilnīgi jaunā profilā. Administrācija lkm svētdienā nav pieejama. Vai ir kādi varianti kā piekļūt šobrīd saviem reālajiem datiem?
Maija Br
Labdien! Caur datoru varu pieslēgties ar e-pastu, bet aplikācijai nerāda tādu opciju. Vai aplikācijā nevarēs ielogoties ar e-pastu? ( citādi sludinājumu ievietot ir ļoti neērti, visas bildes jākopē uz datoru)
Dzēsts lietotājs
Jā, man tas pats, ļoti neērti, būtu labi tikt iekšā aplikācijā izmantojot e-pastu, ja jau FB autentifikāciju nevar atjaunot nu jau ceturto dienu. Cik ilgi vēl jāgaida? Administrācija, vai šīs dienas tiks kompensētas, jo pakalpojums šajā laika nebija pieejams?
andelemandele-administracija
Hei! Šobrīd joprojām nav iespējama autorizācija ar Facebook. Izmanto jauno iespēju autorizēties ar savu profila e-pastu!

Dodies uz galveno lapu www.andelemandele.lv un izvēlies pogu IENĀKT AR E-PASTU.
Uz to tiks nosūtīta apstiprinājuma saite un Tev būs iespēja izveidot jaunu paroli, ar kuru varēsi ienākt savā profilā.

NB! Ja nesaņem e-pastu, lūdzu pārbaudi Spam/Junk mapīti.

Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.