Padalos ar bestsecret.com ielūgumiem

Ļoti foršs interneta veikals. Reģistrācija ar ielūgumiem. Piegāde ļoti ātra, atnāk 10 dienu laikā. Sūta ar DHL, bet LV pārved Itella. Ja neesi mājās, sūtījumu ieliek tuvākajā narvesenā, kur viegli var izņemt.
Apģērbam, lietām ir laba kvalitāte. Ja nu, kas gadījies tad var uzrakstīt Bestsecret servisam, atbildēs es teiktu pat nekavējoties. Ļoti patīk bērnu drēbes. Ā, un, ja nepatīk kaut kas, mierīgi var sūtīt atpakaļ, tas ir bez maksas un notiek ar LV pasta starpniecību.
Es bieži kaut ko pasūtu vairāk kā vajag un tad izvēlos, kas man vairāk patīk, pārējo smuki aizsūtu atpakaļ.
Ļoti forši par lētāku naudiņu var ieķert, ja palikusi viena lieta vai apģērbs, var nopirkt pat līdz 70, 80 % lētāk. Noteikti iesaku izmantot filtru iepērkoties, liekot procentu atlaidi esmu nopirkusi ļoti labas kvalitātes drēbes par izdevīgu cenu.

Iepērkos jau 4 gadus, un varu teikt tikai to labāko. Šeit var atrast lietas, kuras pārdod Apranga, Weekend, Sportland veikalos, par daudz, daudz lētākām naudiņām. Bestsecret ir daudz izdevīgāks kā Zalando un Aboutyou interneta veikals.
Reģistrējoties uzreiz būs silver statusa ielūgums.


invite.bestsecret.com

Kods: V53-56N-KZ7