Help! Vajadzīga viena lieta no Asos!

Hei! Zinu, ka Asos ir bezmaksas piegāde virs 30€, esmu jau tur no turienes pasūtījusi, bet šorei...

monika-jurkane

• 57
  • 2

myfitness

Sveikas, es slēdzu savu myfitness abonementu ar 1.10, bet līdz tam vēl atlikušas 2 nedēļas. Pašai ...

luizem

• 29
  • 0

Www.otto.de

Sveiki. Kāds var pateikt, vai no otto.de ir piegāde uz Lv?

pupendrilla

• 133
  • 3

Sporta tērpi un ikdienas apģērbi s-m izmēriem

Sveikas, meitenes! Man ir iekrājušies krietni daudz sporta apģērbi, kuri kaut kādu iemeslu dēļ n...

laurinjaa

• 106
  • 0

Allegro veikals

Vai ir kāds kaut ko nopircis allegro (polijas)veikalā? Kāda ir kvalitāte un vai sūtu uz Latvi...

kristine125

• 110
  • 0

Ted Baker inteenetaa

Daamas, Daamiites! Vai kaada ir iegaadaajusies kaut ko no Ted Baker vinju maajaslapaa? Kaada ...

Eva Diice

• 260
  • 4

Meklēju divus pasažierus uz Berlīni🚘

Braucu uz Berlīni ar auto. Auto ļoti ērts un jauns. Brauciens 11-12h. Iedomājos, ka šeit varēt...

zebiekste

• 235
  • 0

Kāzu aksesuāri

Sveikas! Vēlējos padalīties un nodot informāciju tām dāmām, kurām īpašā diena vēl priekšā, un ...

cipilka

• 164
  • 0

Kāzu aksesuāri

Sveikas! Vēlējos padalīties un nodot informāciju tām dāmām, kurām īpašā diena vēl priekšā, un ...

cipilka

• 76
  • 0

Krievijas internetveikali

Labdien. Vai kādai ir pieredze, kā nopirkt preci no Krievijas internetveikala? Cik tas varētu izm...

irina-ananjeva

• 420
  • 2

Garage_sale_lv

Vēlos iepazīstināt jūs ar mūsu garāžas izpārdošanas kontu. Šis ir privāts konts, kurā mēs tirgosim...

bay_ivanovska

• 279
  • 0

Neredzu pieteikuma vēstules!

Labrīt! Kāpēc es vairs neredzu nevienu pieteikumu vēstuli, kaut gan precītèm ir vairāki pieteikumi?

flopija

• 202
  • 1

Pieredze ar Pasta staciju.

Sveiciens! Pirmo reizi izmēģināju sūtīšanu ar Pasta staciju. Pirmais piegājiens - visas kastīte...

katrinare

• 376
  • 10

ikrush. com

Meitenes vai kāda ir sūtījusi drēbes no šīs mājaslapas? Varbūt ir atsauksmes?

puku-meitene

• 92
  • 0

Lookfantastic ❤

Hei! Pati bieži iepērkos lookfantastic mājaslapā un ļoti priecājos, ja ir iespēja iegūt nelielu ...

ieva_mazdrevica

• 147
  • 0

Sūtīšana no ASOS

Sveiki! Vēlējos uzzināt vai sūtot no ASOS mājaslapas apģērbi vai apavi atbilst izmēram?

baibaminalto

• 195
  • 3

Kur meklēt kvalitatīvus džinsus?

Sveikas! Mūžīgi ir bijusi problēma ar labu džinsu atrašanu. Nesen iegādājos H&M plēstos džinsus, ...

aliseelizabetee

• 1147
  • 9

OMNIVAI atlaide

Sīkums, bet patīkami, - Omnivai līdz 24. jūnijam 24% atlaide, - mazais skapītis 2,18 € 🌸🌸🌸

paparde

• 267
  • 6

Mēmeles

Где лучше выбрать диван?

rjayja

• 112
  • 1

Internetveikali

Iesakiet lūdzu amerikāņu (var arī citus ārzemju) internetveikalus, kur var iegādāties zīmolu ...

elidu

• 445
  • 2