Problēmas ar sūtījumu

Kādai Andeles admins kaut ko vispār atbild par šo problēmu?? Reāli ko darīt? Nauda samaksāta, koda nav, Andele neatbild!! Andelei rakstīju jau 3 reizes_ 5 stundu laikā
l.r.k.b
Arī šodien noformējot sūtijumu caur andeli, Naudu par pakomātu norāva, bet sūtijumu noformēt nevar, jo atkal pieprasa maksāt par jaunu.🤦‍♀️🤦‍♀️
Deleted user
Es arī sazvanījos ar pircēju, saprotoša, sarunājam pagaidīt pirmdienu, kā tas viss turpināsies. DPD sūtījumu centos nosūtīt jau vakar 9 no rīta un jau neprinēja pavadlapu.
L A
Vakar pēc pusnakts, tad jau norāva naudu no kartes, bet vēlāk atskatīja atpakaļ uz maciņu, šodien no rīta mēģināju vēlreiz, bet maksāju ar maciņu un no rīta jau ne nauda atpakaļ, ne kods, ne administrācija atbild.
L A
Man saprotoša pircēja, galvenais aizsūtīt parādīt, ka esi mēģinājusi taisīt kodu. Un administrācija arī baigā. Jau 2 nedēļas čakarē šito jaunumu.
laura-bbb
Man jau reāli bail paliek, ko pircējs par mani padomās 🤷‍♀️
It kā ērti, noformēt, caur aplikāciju, taču nejau šāds murgs, ka pat Admins neko neatbild 🙄
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.