Melo par apavu reālo izmēru.

Nopirku zābaciņus lētus, viss OK. Taču izmērs neatbilst. Pašai ir apavi kur norādīts 41 izm, bet reāli atbilst uz 40. Meitene zināja ka viņai ir 39 izm. Bet apavus tirgo ka uz 40 izm. Citi apavi foto pievienošu viņai ir patiešām uz 39 izm. Nesmuki tā darīt. OK lēti bija, bet
ina.lama
Pilnīgi piekrītu, es ar vienmēr jautāju, pat drēbēm. Bet smieklīgākais ir tas vienreiz noskatījos kleitu, rakstu vai ir pieejama, jā ir! Labi jautāju izmērus kleitai un vai nav defekti kādi un izbalējusi krāsa, jo kleita nebija lēta,tad pēkšņi pārdevēja uzraksta kleita ir pārdota! Labi, ok, tā kā man ir divi profili, ieeju otrā un jautāju pa kleitu, vai pieejama! Un, jā, atbild kleita ir pieejama. Sapratu to kad sāc jautāt izmērus un defektus, tā uzreiz nevēlas pārdot... 😃😃😃🤭
Long Sole
erihsmarija10. novembris, 17:57
Nupat zabacinis pirku te, neder. Nu neko, pati vainīga. Ja, rakstīt 40 izm, bet reāli der uz 39. Pašai ir apavi kur rakstīt 41, bet zinu ka faktiski uz 40 izm. Nu atdošu kādam. Andele pērkoties zinu ka riskēju ka bys nauda janoraksta. Tas pats ar ziemas jaku, uzlikšu pie miskastēm. Ko nupat te pirku. Nu nepaveicās man. Traci rīkot? Nafig

Jūs šādu atbildi ielikāt pie mana temata, kur es rakstīju par negodīgu pārdevēju. Tagad pārdomājāt?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.