Neaizsniedzamas dāvanas no pārdevējas ieva.ieva1

Stāsts par to, kā man liedza pieteikties pārdevējas precēm :) vai kā bērni nesagaidīja jaunas mantiņas...

www.andelemandele.lv

Pārdevēja ieve.ieva, bet visi sludinājumi un sarakste gan notiek krieviski. Tāpēc te nelīmēšu.

Stāsts:
Ieraudzīju šo feino piedāvājumu. Kundzei vairs nav vajadzīgas mīkstas mantiņas un var nosūtīt par pakomāta cenu.
Prātā jau sadalīju, kuram bērnam kura manta patiks un tiks.
Bet, biju otrā rindā. Katram gadījumam riskēju un aizrakstīju pārdevējai, vai mantiņas vēl pieejamas, un saņēmu atbildi, ka ir.
Grūti bija iztēloties, kas nepatika pirmajai pircējai/-am, bet, ja jau iespēja ir, tad prasu, vai nosūtīs ar Omnivu.
Tieši tad bija tā Valentīndienas akcija Omnivai.
Te, arī pirmais cilvēks rindā izkūpējis un es jau biju vienīgā pircēja.
Pārdevēja prasa... vai viņai uzlīme būs jādrukā?...
Es saņēmos, un aprakstīju sūtīšanas, noformēšanas procesu, kaut gan.. pati pārdevēja jau bija piedāvājusi sludinājumā nosūtīt ar pakomātu - diez vai pirmā pieredze...

Pārdevēja vairs manas vēstules nelasīja. Andeli apmeklēja regulāri, bet vēstule ar garo stāstu, kā sūtīt, tā arī palika it kā nelasīta.
Naivi nodomāju, ka varbūt tehniskā ķibele, kad neuzradās, ka ienākusi jauna vēstule. Tā jau gadās.
Aizrakstīju vēl vienu vēstuli pie citas preces, ka tur iepriekš biju atbildējusi par sūtīšanu - pārdevēja izlasīja, pirmo saraksti turpināja ignorēt.
Pagāja cik dienas, kad ar smailiņu nosūtīju viņai, ka šķiet, viņa vēl nav gatava šķirties no mantām.
Domāju, ka kaut ko atbildēs, vai tiešām pateiks, ka apstākļi mainījās, un pārdomāja. Visi esam cilvēki. Visādi gadās.
Bet nē, manu pieteikumu (drīzākais kā pirmās pircējas) anulēja, saraksti slēdza un ... Man liedza iespēju vispār pieteikties ievas.ievas precēm...

Par ko? Vienalga,
Secinājums tāds, ka kundze it kā ievieto sludinājumu, it kā dāvina.. bet.. pircējus met nost un bloķē...
Izklaide?

Varbūt atsauksies arī tā pircēja, kura pazuda pirms manis no rindas?

Visiem mierīgu nedēļas nogali!


juspi
Paldies par komentāru! Man gan vairāk žēl Jūsu laika - lasīt tēmas, kuras pašu neinteresē, un vēl komentēt, ka nebija interesanti... Apbrīnojami! Es vismaz izbaudīju rakstīšanu par savu neparastu iepirkšanās pieredzi :)
ljampo4ka888
Ja situacijas seit ir dazadas. Loti daudzas raksta raksta piesakas un pec tam ienakot nemaz neatbild un ignore. Nu tadas ir tas damas nu vienkarsi japalaiž garam un protams zel ka ir aacerets jau kautkas bet seit loti daudzas paliek necilvecigas. 🥺Diemzel. Ceru ka atradisiet kadas citas mantinas pie normaliem cilvekiem
dimants04
Jā,tā šeit gadās! Tikko arī nevarēju nopirkt meitiņai divas foršas kurpītes(pie dažādām pārdevējām)- vai nu dienām ilgi nenāk Andelē,vai,kad beidzot ienāk,pieteikumu nelasa!!! Nesaprotu,kāpēc tad vispār jāliek sludinājumi,ja negrib pārdot!🤔
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.