Negodīga pārdevēja Elīna Rika

Sludinājumā bija rakstīts ka brilles ir jaunas,bet saņēmu saskrēpēta. Atbildēja ka neredzēja un naudu neatgriež
zelta-zivtina
Laikam es dzīvoju uz "citas planētas;))",es nepirktu šādos portālos preci par tādu summu-neredzot preci ,redzot cik bieži šeit tirgo humpalas, feikus kā oriģinālus, vai pazūd vispār ar naudu un preci. Bet nu katram savi tarakāni:)))
adataina
Pārdevēja pati atzīst un redz, ka tur ir skrāpējums un noraksta to uz "neredzēju". Piedāvā pārdot tālāk, jo Andelē tak mēdz nepaveikties :D Kā var piedāvāt tādu risinājumu pat tad, kad atzīst, ka ir defekts? Tā tak ir krāpšana.
sunday
1. tā ir maldināšana/krāpšana.
2. pārdevēja apzinās un pati atzīst savu kļūdu, bet tomēr nekorekti turpina, ka esot norādījusi, ka naudu neatgriež un tā arī būs. un vēl, ka pircējai tagad esot iespēja pašai pārdod tālāk….

cik “interesanti” sanāk - pārdevējai visos gadījumos ir, viņasprāt, taisnība.
Long Sole
Man bija pilnīgi identiska situācija ar citu pārdevēju. Tikai brilles bija salocītas, nevis saskrāpētas.
Arī pārdevēja atzina, ka jau pie viņas viņas bija salocītas, bet pieņemt atpakaļ viņas atteicās.
Runāt bija pilnīgi bezjēdzīgi - beigās vienkārši tiku ignorēta. Sūdzēties administrācijai bezjēdzīgi.
Manā gadījumā summa gan nebija tik sāpīga - 38 EUR...
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.