Pazudusi iespēja turpināt saraksti un atteikšanās no preces pēc saņemšanas

Sveiki, esmu jauniņā šajā portālā un pārdodot vai pērkot preces radušies jautājumi...
1. Pēc preces saņemšanas ar dažiem pārdevējiem ir pazudusi iespēja turpināt saraksti, ar citiem sarakste paliek aktīva arī pēc preces saņemšanas. Kāpēc tā - vai tas ir "gļuks" vai pārdevēji kaut ko nomaina iestatījumos, lai pircējs vairs nevar vairs turpināt saraksti? 🤔
2. Man bija situācija, kad pārdevu preci, pircējs ieliek labu atsauksmi, bet tagad skatos, ka pircējs no preces ir atteicies. Nesaprotu - kā var atteikties no preces, kura jau ir saņemta? 🤔 Un saraksti vairs nav iespējams turpināt; es labprāt būtu pajautājusi, kas lika par preci pārdomāt...
tatjana-grossmane
Saraksti nevar turpinat, ja pardeveja ir izdzesusi sludinajumu nevis atzimejusi ka ir pardots Jums. Man bija lidziga situacija - meitene rezerveja man preci un kad pec sanemsanas velejos pateikties un uzrakstit ka viss ir lieliski un der ideali, tad pamaniju ka nevaru neko uzrakstit. Atsauksmi gan bija iespeja ielikt.
tatjana-grossmane
Mana gadijuma velme nebija tik liela, visu uzrakstiju atsauksme 😄 parasti pazinoju par pacinas sanemsanu un atstaju ari atsauksmi, bet ja sarakste ir slegta varbut cilvekam negribas vairs komunicet kad darijums ir noticis, tas ari ir normali 👍 protams ja ir kadi jautajumi paku sanemot - var uzrakstit ari vestuli. Bet vairakkart redzeju ka meitenes raksta ka nevar uzrakstit vestuli viena otrai, nezinu gan no ka tas ir atkarigs, man tada problema lidz sim nav bijusi.
janetajumtina
Man šķiet, ka šiem darījumiem nevajag pievienot tik lielu emocionālo saikni ar pircēju. Ja darījums ir noticis korekti,precīte ir saņemta,atsauksme ielikta, tad tas ir vairāk nekā brīnišķīgi. Ar to jau visa sadarbība ir beigusies. Īsti nezinu par ko vēl varētu sarakstīties, kad viss ir beidzies.😅
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.