Andele Mandele / DPD serviss

Līdz šim viss gāja, taču šodien pirms brīža iegādātais DPD kods sūtīšanai DPD terminālī neiet/ ekrānā parādās: PIN kods nav derīgs. DPD klientu servisā saka, ka šī lieta jārisina ar AndeliMandeli. Aizrakstīju viņiem ziņu, gaidu atbildi. Kāda ir ar to saskārusies? Vai AndeliMandeli var kaut kā sazvanīt?
sauliteskapis
Paldies par ziņu! Es rakstīju zem "Vairāk" izvēlnes ->"Sazinies ar mums". Taču man vēl neviens nav atsaucies. Iesaku uzrakstīt jaukajam cilvēciņam ar segvārdu 'frida-art' (ko variet redzēt šeit komentāru sadaļā), Jums visticamāk spēs palīdzēt 🥰
its-me
Mīļās, tehnika ik pa laika pieviļ! Ja varu palīdzēt ar DPD paciņām, droši rakstiet, sačubināsim un palīdzēsim!❤️ Lai mīļš vakars un superīga Andele!❤️
LauraZ33 ...
Jā, man tieši tas pats vakar bija.Uzrakstīju AndeleMandele ziņu,gaidu atbildi no viņiem.Vienvārdu sākot mazliet "tracina" šīs sistēmas uzkāršanās,jo tā jau nav viena..divas reizes ,bet sistemātiski atkārtojas.Tagad jāgaida,kad sakārtos sistēmu,pircējs gaida savu paciņu ,bet ja nu pircējam bija steidzami saņemt savu sūtījumu?
dpdlatvija
Sveikas mīļās dāms, vakardien bija īslaicīgas tehniskas problēmas, bet šodien viss ir kārtībā un vakardien noformētās paciņas šodien var nodot uz piegādi ar to pašu PIN kodiņu ❤️Ja rodas kādi izaicinājumi, droši rakstiet mums - palīdzēsim ❤️
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.