Каталог

Bloķētie sludinājumi

Vai man vienīgajai bloķētos sludinājumus neaktivizē pēc to izabošanas?
Jau nedēļu gaidu, kad tiks aktivizēti...nekas nenotiek. Ziņoju par kļūdu vairākas reizes...vienkārši ignorē..?
Stulbums
…. .
Bezkauniba no portala un Livas ka portala veidotajas turpinas!

Velejos nomainit bildi , bet man tiek noblokets sludinajums ???
Tiek blokets sludinajums jo cena nav pareiza un teksts ??
Sludinajums tika labots un atkartoti noblokets ar to pasu iemeslu, murgs!



Mila Si
Kas par trakumu ar bloķētiem sludinājumiem? Nobloķēja uzreiz 3 sludinājumus, tāpēc, ka bildēts uz balta fona un labas kvalitātes. Samaksāts par pakalpojumu, bet sludinājumi stāv bloķēti!
Kristīne Rampāne
Sludinājums arī mēdz vienkārši pazust, kā tas gadījās man...protams, ka atbildes no administrācijas nav un par naudas atgriešanu nemaz nerunāšu. Sludinājums bija vienu dienu ievietots pēc noteikumiem, bloķē te tiešām izredzētās un paveicās ja atbloķē, pēc kļūdu labojuma. Jāmeklē kāda alternatīva šim portālam
Alfijas andele
Portāls nu ļoti nadzīgi bloķē it kā kļūdas ! Man pārdošanā ir bērnu sētiņa/gultiņa , savējo izjaucām lai vieglāk transportēt, ielikām i-neta foto, nu ļoti nadzīgi tika bloķēts, kaut gan sludinājumos ir pa vesela bērnistabas garnitūra ar i-neta foto !!!Savas kļūdas gan nemaz tik nadzīgi nelabojat !!Un vispār vai ir kādam paskaidrots kāpēc nevaru likt tādu foto kā vēlos, ja jau reiz es par to maksāju !!! ??? Fuj !
Комментарии к теме закрыты.