Prece-PĀRDOTA!

Sveikas dāmas!
Vēlos noskaidrot,Jūsu,domas....
Vai man vienīgajai kaitina,ka ļooooti ilgi rāda-Pārdots?Es,personīgi,nevēlos redzēt to,ka prece pārdota-vairākas dienas!Mani tas kaitina un sāp sirds,kad ieraugu smuku preci...un pārdots!
Ir opcija-nerādīt rezervētos-forši👍
Tad ir opcija-rādīt pārdotās Pērles-kas liekas neloģiski(varbūt tikai man)🤣🙈
Jau 2as reizes rakstīju administrācijai,lai ievieš opciju-NERĀDĪT PĀRDOTĀS PRECES...Tad es redzu tikai pieejamās preces,kas liekas tikai loģiski,lai atvieglotu meklēšanu,nejauktu prātu un nesāpinātu sirdi par kādu skaistu-jau pārdotu pērli...Atbildēja,ka ņems vērā,kaut ko darīs,bet nekā...🤷‍♀️
lake-baikal
Neesi vienīgā. Man vispār šī Andeles administrācija liekas bezjēdzīga. Viņa ignorē visu svarīgo, ar ko vajadzētu nodarboties, tā vietā tikai māk iekasēt naudu un dzēst komentārus un sludinājumus, kas viņiem nav pa prātam. Gaidu Vinted Latvijā un Andeles bankrotu.
L. B.
Es Jums ar abām rokām un kājām balsojot,piekrītu.
man NEKAD uz vēstulēm neatbild,lai ko es jautātu.
Krāpnieku šeit kā bišu stropā,galvenais ir nloķēt godīgos pārdevējus un nopelnīt 2 miljonus mēnesī!
le-noir
Man visvairāk besī, ka uzspiežu bildi, ko vēlos redzēt, teiksim ceturtā vai piektā pēc kārtas, bet nē, vienmēr jāsāk klikšķināt no pirmās, tik daudz laika pazaudēts uz tik elementāru funckiju kā apskatīt bildi uz kuras tiek klikšķināts.
Godīgi sakot pārdotās preces netraucē, dažreiz ir žēl, ka nevaru preci apskatīt tīri saprast, it vai nav žēl ka pārdota :D
Gaidu Andeles alternatīvu, kas neplēš 5 ādas par sludinājumu.
Deleted user
Mja,manuprat kadreiz bija max 1 diena ,kad radijas PARDOTS!
Man gan vairāk satrauc ,kad pie komentāriem nevar pievienot vairāk bildes ar screenshot etc ,jo ipasi ,ja ir negative komentārs.Vai pamanijat ,ka si opcija vairāk nav pieejama ?! Vai varbut to lai man🤷🏼‍♀️
arlabamdomam
"ATZMĒT KĀ NELASĪTU"- vajadzētu LIKVIDĒT.
Ja esi nopircis preci,un to ilgi nesaņem,sāc rakstīt,jautāt,,-pārdevēja izlasa,redz ka šūmējies- un atzīmē-kā nelasītu- labs variants negodīgajiem pardevējiem un pofigistiem.
Kā domājat Jūs?
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.