Каталог

KRAPNIECE kā pircēja Sandra Leitmane!

Padalos ar savu negativo pieredzi,kura atklajas łoti bezkauniga un slipeta krapniece ka pirceja.
.
Nekad nebiju domajusi ,ka kāds cilveks var kaut ka sadi pat aizdomaties darīt ,kur nu izdarīt.
melīga un neadekvāta pirceja ,Isak sākot ar .
Pirceja no manis iegadajas zīda Gucci matu lentu,bet bija vel viens pirkums jeb 2 kopā ,
VĒL APGALVO izlabjoto nu jau x5 manā atauksme nepatiesu info par cenu ,ka esot to pati pardevusi Vestaire daudz zemaka cena nekā nopirkusi no manis ! Un vispar kāds man ar to sakars par cik un kur vina ko pārdod tālāk ?🤷🏼‍♀️ man ir pierādījums konta izraksts ,pardevu par 220 eur un 30
eur bija gredzens un kopā 250 eur.Arī Vestaire viña pardeva par 255 eur šo matu lentu ,tas skaitas daudz zemaka cenā nekā pati pirka par 220 eur ,bet pardeva par 255 eur?😅.


Man nepatik ,ka cilveks melo uz līdzenas vietas par visu vēl sevi attaisnojot un telojot cietēju ,protams man nav te jāskaidrojas ,taču vienu gan es necietīšu- apmelošanu un negodprātīgu rīcību🙅🏼‍♀️Tapec ieguldiju savu laiku un energiju šajā situācijā.

Man pašai šī hairband bij paraleli pardošana VC a ,un par 220 eur būtu pardevusi viens un divi ,par ko pirceja tika ari informeta sarakstē,ko pirms iegades un atlaides lūgšanu teica,ka padomās vēl (tas informacijai ,ja būtu zinajusi ,ka pircēja ir ar psihozes noslieci ,nekad nebutu pardevusi💁🏼‍♀️

Nu un tad sakas ,istais iemesls atgriešanai par Gucci matu lentu,sanemu zinu ,ka paldies ,sanemu viss skaisti ,ka vienmēr ir sadu velejusies ,taču diemzel nepiestāv sk screenshot .

Uz ko protams neatbildeju,jo no manas puses viss vienmēr ir korekti ,gan prece,gan apraksts un izdzesu sludinajumu (ko vēlāk paludzu andelei atjaunot),lai pierādītu,ka šī pirceja ir krapniece,jo preces nepiestavesana NAV iemesls kaut kādai mistiskai atgriešanai uz savas iniciativas.

Dienas vēlāk pirceja izdomaja citu iemeslu , ,ka matu lenta tomēr ir ar mistisku matu smaržu,pectam nedelu vēlāk izdomaja ,ka istais iemesls argriesanai esot smaka ,ko šodien sapratu kāpēc atkal tika izlabots ,jo no VC atnaca report ,ka ir odor ko piefikseja un so atkal x5 izlaboja papildinājums manu atsauksmi ,jo šo attiecinaja uz mani .
Pieceja pati pēc pirkuma sanemsanas ir nesusi kimiski tirit un tomēr šī smaka ne esot izgajusi.

Protams ,prece atpakal netika pienemta,un netaisos to arī iznemt,jo nekas netika atrunats ,ne pirms ,ne pēc.

Jautasiet kur ir krapnieciska darbiba no pircejas puses?!

Re kur , pirceja man raksta 8.11. ,ka suta atpakal gucci lentu ,lai ejot iznemt sk screenshot pievienots dpd kods no andeles 664 beigas ,sms man atnaca 9.11.

Bet hits visam pari ,kad šodien atkal ,nu jau 4 x pirceja papildinaja manu atsauksmi un pievienoja VC screenshot lai atkal apvainotu mani ,tapec man izdevās visu salikt kopā ,jo pati aktivi esmu VC lietotāja.

Pirceja pati ielika online Vestaire Collective (pie tam jā jau it ka mistiska smaka ,kāpēc pati sava sludinajuma neraksta apraksta ,bet gan kaa jauna .
Manā atsauksme pirceja tika labota x4 ,a ( screenshot bilde no pasas pirmas atsauksmes ) un to mistisko smaku viña uzrakstija uzreiz tikai vēlāk ,kad VC atsutija vinai report ,lai it ka so case attiecinatu uz mani ,kad VC to parbaudija un reporta uzrakstija ,versiet uzmanibu ,ka pirceja to pati ir kimiski tirijusi un apvainojusi mani ,jo man ar to vispar nav sakars ,except viña raksta ,ka nepiestāvot esot skaista matu lenta.

sludinajums aktīvs Vc jau 8.11.ko var redzet screenshot pircejas profilā ,taču pardeva to jau 19.11 ko arī var redzet pēc screenshot .

Kā var pardot preci jau citam,kura ir celā pie un skapiti jau faktiski no 9.11 un gaida dpd skapiti līdz 20.11,lai es iznemot???

Tas tikai nozīmē ,,ka viña nemaz nenosutija to man atpakal ,bet jā es būtu iznemussi ,ko viña cereja ,jo pagarinaja vēl uz vienu nedelu šo sūtījumu ,tad diez kas mani tur sagaiditu.??? Jo reali es tad būtu krapniece ,jo esmu it ka sanemusi preci atpakal ,kas tur nebutu un man pieprasitu atpakal atgriezt vēl naudu!! Ej un pieradi,ka tur nebija tā lenta!!! Kā var gribet sanemt naudu atpakal par lentu ,ja skapiti nemaz nav lenta???!! Murgs !! 😆
SANDRA LEITMANE ir nekauniga mele un krapniece ,jo velejas man atsutit sazin ko zem šī andele dpd..664 izsekošanas koda par ITKA NOSUTITU MATU LENTU ATPAKAL,kura paraleli tika tirgota un jau 19.11 pardota cita portala un pardota jau citam pircejam ,lai gan dpd skapiti man to vajadzeja sanemt lidz 20.11

Nepietiek ,ka pirceja ir bezkauniga mele un del tā ,ka pašai nepiestāv pirkums ir gatavs iet uz visu pat tik tālu.
Velos vērst uzmanibu uz so pirceju ,jo man līdz sim nav bijusi tik murgaina pieredze ar sadu porceju ,un izvertet arī sadu ,manuprat , krapniecisku shemu,jo šis NAV PIENEMAMI.🤦🏼‍♀️😅
Удаленный пользователь
Un ka vēl var sadi melot haha uz papildinat atkal info manā atsauksme .kad piekeru vinu kartejos melos!

manā atauksme nepatiesu info par cenu ,ka esot pardevusi to Vestaire daudz zemaka cena nekā nopirkusi no manis ,taču viña melo! Jo man ir pierādījums konta izraksts ,pardevu par 220 eur un 30
eur bija gredzens un kopā 250 eur.Arī Vestaire viña pardeva par 255 eur šo matu lentu💁🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ .
nikinshhh
Man arī rodas jautājums, ko gan viņa jums tur pakomātā atsūtija? tukšu kasti vai ? ja jau teikts,ka līdz 20 nov ir jāaizņem tā paciņa,bet jau 19 novembrī tā pati lente ceļo citam klientam uz Parīzi. 🤨😂

Vēlvienu tādu pašu lenti nopirka?! 🤪👋🏻
nikinshhh
:D stulbums kaut kāds,gribēja iegādāties pa lēto un pārdot par savu vēlamo uzcenojumu? Nu bizness šai personai.

Nesaprotu arī prikolu par šo “matu smaku”, kā tāda var būt? 🤣 Lai nu kā būtu, šī ir bezjēdzīga jezga ar 101 atsauksmju maiņu un vienas otras nomelnošanu, dēļ gucci matu lentas. 🫣
Удаленный пользователь
Viña vnk nevarēja pārdzīvot ,ka viñai tomēr nepiestāv ,🤷🏼‍♀️tāpēc izdomāja ieganstus lai sūtītu man atpakal...Šī bija pati pirmā vēstule ko uzrakstīja,ja jau bija smirdīga ko raksta.ka skaista?😆..BET reāli čakarēja man smadzenes nedelam ,ka esot izsūtījusi etc ,bet izrādās ,ka gucci lenta jau Parīzē un celo pie cita nevis manis 😅
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.