Tēma diskusijām

Čau visam,
Man ir tēma diskusijai, ko darīt, ja pircējs ir pieteicies precei, bet klusē, es rakstu - vai šis sludinājums jums joprojām ir interesants un atbildēs nav, bet pieteikumu nedzēš, es nevēlos dzēst viņa pieteikumu, jo varbūt cilvēks domā, bet rindā ir citi pircēji, bija man tā ka arī 2 pircēji gribēji nopirkt kosmētiku, bet no pirmās nebijās nekādas atbildes, un kad 2 jau nopirka, tad 1 man rakstīja kāpēc es tā daru, es stāvēju rinda, gribēju nopirkt🤷🏻‍♀️
Ko jus darāt ar tādiem potenciālajām pircējiem, intesanti palasīt jūsu domas😊
Jauku vakaru!🤗🎄
sandzhhh_
Ar šo neņemos es piteikumus nedzešu ja nu cilveks pardoma ,bet ja 2 rinda ir kas nem uzreiz es pardodu tam kas pirmais veic parskaitijumu un tiesam gatyavs ņemt! Lai nebutu no pircejiem šadas ziņas iesaku ari andeles apraksta par sevi to pieminet!
mairita-strazdina
Man ik pa laikam gadās kāds pircējs, kurš piesakās precei un tad ignorē saziņu. Ja neatbild uz manām ziņām - pieteikumu dzēšu!
Kā arī, ja gadās, kad vienai precei piesakās divi pircēji, tad sarakstē arī daru zināmu, ka neņemu vērā secību, pārdodu tam, kurš ir gatavs maksāt.
Ir bijusi situācija, ka vienai manai precei pieteicās divi pircēji. Pirmā domāja, otrā lūdza lai rezervēju viņai, maksās par 10€ vairāk. Protams, rezervēju. Beigās tāpat nenopirka..vienkārši atteicās un nobloķēja mani. 😀
marija-eva
Tas ka ir pieteikums,nenozīmē ka cilvēks preci nopirks. Es daru tā pat kurš pirmais gatavs maksāt tam ari tiek.. jo ir bijuši gadījumi pirkšu pirkšu ļoti vajag. Bet pēc tam pazūd un ignorē. Tāpēc nejūtos par to vainīga un nešķiroju kurš pirmais vai pēdējais pieteicās precei. Priecīgus visiem svētkus. 🌲🌲🌲
annaviss
Man šobrīd ir šādi vairāki pieteikumi, es pēc mirkļa uzjautāju vai ir aktuāli un tad cilvēks pats atsakās vai pēc kādas dienas dzēšu viņa pieteikumu, lai nepiesārņo galvu ne man, ne citiem. Šo es nesaprotu. Jā - jā, nē - tad arī droši var teikt, ka izmērs neder, cena neder utt. Visu var sarunāt, pat piegādi! Un ārpus Rīgas utt. Es nesaprotu kāpēc cilvēki tērē viens otra laiku vai kaulējās par cenām, ja pērle ir jauna un iepakojumā un ir jau vairāki pieteikumi. Tas mani uzjautrina. Tā jau te viss lielākoties tiek pārdots simbolikās naudās, bet, kad jaunu preci grib dabūt par sviestmaizi, nu nezinu...😐😮‍💨😅✨️
ievaj
Vai pirmais pircējs jau paprasīja konta nr.? Man ir bijis, vairākkārt, ka viens jau gatavs pirkt, pajautā kontu… bet pazūd uz vienu/pāris dienām. Un citi rindā gaida, jo es viņiem tā arī rakstu, ka došu ziņu, ja pircējs nepaņems. Un mēģinu sazināties ar to pircēju….Ja pāris dienas neatbild, dzēšu pieteikumu, ja cits gatavs ņemt. Bet, ja konts nav paprasīts, tad pārdodu 1.reālajam pircējam
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.