Hei, hei! Izvairies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

CoralClub

Sveiki visiem! 🤗 Tā kā veselība mums visiem ir ļoti svarīga un jo īpaši šajā aukstajā laikā par to ...

ligoo33

  • 409
  • 2

Idejas ēdienreizēm.

Sveikas, padalieties lūdzu ar kādiem kontiem vai mājaslapām kur smelties idejas ,ko pagatavot tūlī...

daciite16

  • 461
  • 2

Aukle

Labvakar. Vēlētos painteresēties, varbūt šeit ir aukles kas palīdzēs saprast cenas, un varbūt ...

latvietes

  • 366
  • 0

Bērna vadīta ēšana, pieredzes stāsti

Ļoti uzrunā ideja ļaut bērniņam pašam atklāt, kas ir ēdiens, pašam ar laiku saprast, ka no tā var gū...

sandra.v

  • 792
  • 8

Мошеничество

Доброго времени суток всем. Столкнулся с такой проблемой,что оплатил недочеловеку(скам...

marchello77777

  • 443
  • 2

Lūgums piedalīties aptaujā

Cienījamie vecāki! Mani sauc Jolanta un esmu RISEBA 3. kursa “Sabiedrisko attiecību un reklā...

jolajola

  • 223
  • 0

Aicinājums piedalīties pētījumā

Cienījamie vecāki! Es esmu Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes studente Amanda Januš...

janusevica

  • 291
  • 0

kosmetika zidainu un mazu bernu adas kopsanai.

Velos lugt varbut, kada zin labu, dabigu un bez kimijam pilnu kosmetiku, kremus, mazgasanas ...

elionora

  • 733
  • 9

Medicīnas bankas.

Vai kādai ir vēl palikušas vecās medicīniskās bankas? Ļoti vēlētos iegādāties.

jana

  • 365
  • 2

Cīņā ar kolikām

Meitenes vajag ļoti Jūsu pieredze cīņā ar kolikām. Kādas zāles Jums palīdzēja ?

jelenak

  • 1943
  • 22

Cimdi bērnam

Sveikas māmiņas!Vai varat padalīties kādus cimdiņus vilkāt bērniņam uz pus otru gadiņu... ir parast...

katrinaa333

  • 263
  • 0

Viagogo biļetes

Sveikas! Varbūt kāda kaut ko zin par mājaslapu viagogo? Vai tur ir droši iegādāties biļetes? Palasīj...

_r.paula_

  • 932
  • 0

Pašvaldības dārziņš nr.88 Rīgas centrā - kāds ir gājis?

Sveiki, vai kādam ir atsauksmes par Rīgas 88. pirmsskolas izglītības iestādi? Bērnam pienāca rinda, ...

karinae

  • 250
  • 0

atsauksmes par tālmācību

Sveiki! Man gadījusies situācija... Veselības problēmu dēļ vairs nebūs iespējams apmeklēt skolu klā...

liva.razgale

  • 441
  • 1

Bērnudārza maiņa

Varbūt kādai ģimenei aktuāla bērnudārza maiņa. No Purvciema 154. PII uz Centra rajonu. Mācībva...

esigija

  • 244
  • 0

Liewood podiņš

Sveiki visiem! Lūdzu meitenes kam ir bērnu liewood pods, pasakiet vai tiešām viņam ir kaut kāda ...

nelli

  • 296
  • 0

Emociju fotosesijas Rīgā pie dabas

Ir brīvas vietiņas jūlijā. Bildēju māmiņas kopā ar bērniņiem, Rīgā, pie dabas.. Mani var atrast i...

kristine.centrs

  • 181
  • 0

ARISTOCRAT KIDS IZPĀRDOŠANA

Mr.Bunny veikalā šobrīd ir vēl nepieredzēta iespēja iegādāties luksus zīmola Aristocrat Kids bērn...

flowerr

  • 179
  • 0

pirkumi andelmandelē

Sveikas! Andelē esmu nesen tāpēc nesaprotu, kas un kā te īsti notiek. Pieteocos uz mūzikas cemrtu...

viskonsina

  • 2795
  • 8

Imunitātes stiprināšanai.

Sveiki 😊 Varbūt varat padalīties, kā Jūs stipriniet bērnam imunitāti? Dēls iet dārziņā un...

dzive-ir-skaista-

  • 1447
  • 18

Darbs ar Essens

Sveikas meitenes , varbūt ir kāda kas vēlas piestrādāt ar essens produktiem?😇 Nodarbojamies ar essen...

Glorija Jaunsproģe

  • 296
  • 0

Aptauja

Sveiki cien.māmiņas. Lūdzu Jūs aizpildīt manu anketu par dzelzs deficīta anemiju bērniem, priekš ...

valerijav

  • 206
  • 0

Ziemeļvalstu ğimnāzija

Sveiciens :). Saistībā ar to, ka kādu laiciņu dzīvojam Zolitūdē, esam nolēmuši, ka bērnam jāmaina sk...

Katrina Katrina

  • 623
  • 1

Auklītes

Sveiki! Esam pavisam neliels bērnu pulciņš ar divām auklītēm. Labprāt savā bariņā uzņemtu vē...

auklites2019inbox .lv

  • 1063
  • 2

Meklēju grāmatu “No zēna līdz vīrietim”

Par saprātīgu cenu labprāt iegādātos grāmatu “No zēna līdz vīrietim”, autori-Raisa Kačiatore un ...

inese-cibala

  • 431
  • 1

Pliki berni

Kada Jums ir atteiksme pret maziem berniem kuri ir pliki publiskas vietas? Bernu laukumos, juraa, ...

anzhelika

  • 3056
  • 23

Privātskolotāja

Labdien,esmu universitātes studente. Labprāt palīdzēšu ar mācībām līdz 12. klasei. Priekšmet...

Līga Klibā

  • 209
  • 0

Apgleznoju kreklus, shoperus (auduma maisiņus) zīmēju arī pēc pasūtījuma uz audekla🙂

Zīmēju uz jūsu krekliem, maciņām u.t.t., kā arī piedāvāju apgleznot auduma maisiņus (pieejami ...

sintija.ratnika

  • 213
  • 0

Matemātika/ekonomika/angļu/krievu valodas privātskolotāja

[LV/RUS] Sveikas māmiņas! Esmu RTU 2.kursa studente, piedāvāju palīdzību skolēniem un student...

lizo4ka

  • 282
  • 0

UZKRĀJUMS+APDROŠINĀŠANA

Sveikas māmiņas! :) Esmu iFuture Investments pārstāve un vēlētos jūs iepazīstināt ar uzkrājuma...

Keita .

  • 360
  • 0