k.fridenberga
| Andelē jau 8 gadus un 0 mēnešus | Tiešsaistē šodien, 14:13 | 0 pērles |
Pārdodu to, kas tiešām labs palicis pēc bērniem un ir andeles cienīgs. Ja ir kādi defekti, kaut niecīgi, tie ir norādīti. Kas pirmais maksā, tam pirmam tiek prece. Pieteikumus, kas stāv bez atbildes dienu un redzu, ka cilvēks ir andelē bijis vairākkārt, tiek dzēsts. Sūtīšana uz pircēja rēķina, ja nav norādīts savādāk.