Uzvalks labs, bet uzskatu ka pārdodot lietotu uzvalku par 85 eur, tam būtu bijis jābūt iztīrītam ķīmiskā tīrītavā.
miss_nataalija
Tika pārdots moderns uzvalks pa 85€, ideālā stāvoklī, bez defektiem, netīrumiem vai smakām.
Pircēja pēc 3 nedēļām ieraksta atsauksmi, kur noņemts vērtējums par to, ka nav bijis ķimiskajā tīrītavā. Šāda uzvalka cena, atņemot tīrītavas pakalpojumus vairs nebūtu adekvāta.