Superpērles

Džinsi – ērti, praktiski un stilīgi

Vai vari iedomāties vienu apģērba gabalu, kas ir gandrīz jebkura cilvēka skapī? Šo titulu varētu dalīt divi apģērbi – balts T-krekls un džinsi. Tie ir universāli, praktiski un ērti. Viegli kombinējami, kopjami un kalpos vairākus gadus. Ja kādreiz domā, ka tie jau gan nav ērtākais, ko uzvilkt, iespējams, vēl neesi atradusi savus īsto. Lai džinsi izskatītos perfekti, tajos justos ērti un varētu pavadīt visu dienu vai nakti, vari ņemt vērā ieteikumus, ko esam sarūpējuši.

1. Izmērs

Atbilstošs bikšu izmērs ir puse no uzvaras. Džinsi, kas būs izmēru par mazu, spiedīs un jutīsies iespīlēta. Lielāka izmēra bikses kritīs nost vai izskatīsies bezformīgi. Lai noskaidrotu savu īsto izmēru, nomēri savu vidukļa apkārtmēru, gurnu apkārtmēru, kā arī nepieciešamo bikšu staras garumu. Vari izmantot kādas jau esošas bikses, kas der kā uzlietas, lai precīzi zinātu nepieciešamos mērus. 

2. Modelis un piegriezums

  • Klasiska piegriezuma. Ja neesi droša, kādu modeli izvēlēties, klasisks piegriezums būs laba izvēle jebkurai ķermeņa formai. Lai piešķirtu kādu akcentu, vari izvēlēties klasiskas bikses ar kādu odziņu – batikoti vai saplēsti džinsi atdzīvinās klasisko piegriezumu.
  • Augsta jostasvieta. Džinsi ar augsto jostas vietu paslēps to, kas jāpaslēpj viduklī, kā arī vizuāli slaidinās un pagarinās kājas.
  • Mom fit. Džinsi mammām un ne tikai. Pēdējo gadu trends ir mom džinsi, kas ikdienas skrējienā ir lieliski. Tie ir brīvāki un piestāv garākām dāmām. Ja augumā esi īsāka, vari atlocīt bikšu galus.
  • Push up. Džinsi ar push up efektu izcels Tavas formas un radīs sievišķīgu tēlu. Tie labi izskatīsies kopā ar īsu krekliņu vai džemperi.

 

3. Krāsa

Klasiski zili sieviešu džinsi jau kļuvuši ikoniski. Ja būtu jāizvēlas tikai viens apģērba gabals, ko vilkt visu atlikušo mūžu, zili džinsi būtu izcila izvēle, jo tos var sakombinēt un uzvilkt gandrīz jebkur. Vari variēt ar zilā toņa nokrāsu, tā papildinot savu skapi gan ar tumšākiem džinsiem rudenim un ziemai, kā arī gaišāk zilus džinsus izvēloties pavasarim un vasarai. Vasaras must have ir balti džinsi, kas izceļ augumu un paspilgtina vasaras iedegumu. Izvēloties košākus toņus, bikses kalpos kā tērpa akcents.

4. Zīmols

Tas ne vienmēr būs noteicošais faktors, jo perfektos džinsus var atrast arī pavisam vienkāršos veikalos bez skaļiem nosaukumiem. Tomēr zināms zīmols dod savu garantiju un kalpo kā kvalitātes zīme. Piemēram, Levi’s, Diesel, Armani Jeans un citi. Veikalā oriģinālie džinsi sievietēm no pasaulē atpazīstamu zīmolu ražotājiem var nebūt maciņam draudzīgi, tāpēc vari nomedīt savu pērli pie mums, Andelemandele.lv, par krietni draudzīgāku cenu.

Sieviešu džinsi internetā

Jaunais normālais (new normal) ir apģērba iegādāšanās internetā. Pat džinsi internetā vairs nav nekas neparasts. Tā var ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo ātri vien var atrast drēbes par izdevīgāko cenu. Ieskaties Andelemandele.lv piedāvājumā, jo ik dienu tiek pievienoti arvien jauni džinsi, kas gaida savu jauno īpašnieci. Izmanto meklēšanas filtrus, lai atrastu savas pērles vēl ātrāk!


 

Skatīt vairāk