Superpērles

KĀZU KLEITAS TAVAI ĪPAŠAJAI DIENAI

Kāzu diena, lai vai kādā veidolā tā būtu – ar viesiem un lielu balli vai divatā jūras krastā – ir īpaša diena, kurai līgavas meklē savas īstās kāzu kleitas. Ar volāniem un mežģīnēm, ar klasisku un izsmalcinātu siluetu, baltas un pasteļtoņos – skaistas līgavu kleitas vienai no dzīves īpašākajām dienām ir tik dažādas! Andele Mandele atradīsi lieliskas pērles, kas salaulāšanās dienā izcels Tevi, Tavu personību un stilu.

SKAISTAS KĀZU KLEITAS MEKLĒJUMI INTERNETĀ

Kāzu kleitas meklējumi ir sarežģīts un laikietilpīgs process – veikalos izvēle ir liela, piedāvājums plašs. Kleitu iegādāties internetā var ar vien dažu klikšķu palīdzību. Lai palīdzētu Tev orientēties Andele Mandele plašajā piedāvājumā, ir izveidota filtrēšanas sistēma, kas nodrošinās ērtāku un ātrāku meklēšanu. Ar filtra palīdzību atradīsi savu īsto kāzu kleitu, izmantojot šādus meklēšanas filtrus:

 • garums;
 • izmērs;
 • stāvoklis;
 • krāsa;
 • materiāls;
 • zīmols;
 • cena.

Andele Mandele savai īpašajai dienai atradīsi gan klasiskas un vienkāršas kāzu kleitas līdz 100 eiro, gan ko košāku un neparastāku.

LĪGAVAS KLEITAS GARUMS UN STILS

Ja meklē ko neparastu un par pievilcīgām cenām, tad mūsu portāls būs īstā vieta Taviem meklējumiem, jo te atradīsi visu garumu un stilu kleitas:

 • mini – sākot ar ziedu rakstiem un mežģīnēm līdz gludam satīnam un mirdzumiem – koķetas īsas kāzu kleitas kļūst arvien populārākas neformālu un relaksētu kāzu svinībām. Tajās var justies brīvi un ērti, tomēr nezaudējot svētku sajūtu;
 • midi – kāzu kleita līdz kāju ikriem vai mazliet zemāk ir lieliska izvēle tām līgavām, kurām kāzu dienā paredzētas kustīgas aktivitātes vai vienkārši tāda garuma kleita vairāk patīk. Līgavām midi garumā nebūs jāuztraucas par to, ka viesi nejauši uzkāps uz kleitas. Bet vēl lielāka priekšrocība ir tāda, ka ikviens varēs redzēt Tavas skaistās kurpes. Andele Mandele atradīsi midi garuma kleitas gan ar elegantu “piesitienu”, gan boho kāzu kleitas – brīva piegriezuma un viegla auduma kleitas kāzām brīvā dabā vai kādā citā neformālā vietā;
 • maxi – garas klasiskas kāzu kleitas kopš seniem laikiem ir iecienīta izvēle. Kāzu kleita līdz zemei ir eleganta, turklāt tās piegriezumi var būt dažādi – princešu, nāriņas, A-silueta, slip un citi.  Tā var būt ar volāniem un kupla vai apspīlēta un pieguļoša figūrai. Viss ir atkarīgs no Tavas gaumes. Tāpat maxi garuma kāzu kleitas ir pieejamas dažādās krāsās, un būs lieliska izvēle.

PADOMI, KĀ IZVĒLĒTIES KĀZU KLEITU

Kāzu diena ir viena no skaistākajām dienām, ko piedzīvosi visa mūža laikā. Ne velti vēlamies, lai viss būtu perfekti līdz mazākajai detaļai. Kāzu kleitas izvēle ir atbildīgs uzdevums, jo tajā pavadīsi visu svētku dienu. Kā lai neapjūk plašajā piedāvājumā un atrod īsto kāzu kleitu? Ir vairākas lietas, kam pievērst uzmanību un ko apdomāt, pirms kleitas iegādes.

KĀZU STILS

Pieskaņot kleitu kāzu stilam vai kāzu stilu veido kleita? Nav pareizā varianta, tāpēc ļaujies savām sajūtām. Ja esi iecerējusi un jau sen sapņo par konkrēta stila kleitu, tad kāzu tematiku vari veidot ap to. Ierasts, ka kāzās jāvelk balta kleita, taču neviens nav aizliedzis izvēlēties arī cita toņa kleitu vai papildināt baltas kleitas tērpu ar spilgtiem aksesuāriem. 

 • Klasiskas. Kāzu kleitas izvēle, ja iecerētas tradicionālas svinības, ir reizē vienkārša un sarežģīta. Ir vairākas lietas, starp kurām jāveic izvēle. Kupla vai pieguļoša, ar mežģīnēm vai bez tām, tilla svārki vai viegli krītoša auduma apakšdaļa, garas piedurknes vai īsas, ar izgriezumu dekoltē vai aizmugurē. Katrai detaļa kopā veidos tavu ideālo tērpu. Klasiska kleita būs ar korsetes tipa augšdaļu un kuplākiem svārkiem.
 • Boho stila. Kāzu kleitas ir maigas, gaisīgas un romantiskas. Tās atgādina mīlestības vieglumu un rotaļīgo rozā briļļu laiku. Ja kāzas svinēsiet romantiskā stilā vai kādā neierastā vidē, šāda kleita piedos koptēlam īpašu sajūtu. Mežģīnes, tills un vieglums – atslēgvārdi boho kāzu kleitas stilam.
 • Vintage stila. Senlaicīga, pat antīka stila kleita iederēsies kāzu svinībās kādā muižā vai pilī. Tikpat lieliski tā izskatīsies, ja kāzas paredzēts svinēt pie dabas. Vintage stila kleita būs labs variants, ja vēlētos vilkt mammas vai omītes kāzu kleitu, taču tās nav saglabātas.

GADALAIKS

Meklējot kleitas kāzām, neaizmirsti arī par to, kurā gadalaikā paredzētas svinības. Vasaras karstumā piemērota būs viegla un gaisīga kleita ar īsām piedurknēm, uz lencītēm vai bez tām. Ziemā vari izvēlēties biezāku kleitu, kas vairāk nosedz ķermeni. Ja esi izsapņojusi konkrētu kleitu, taču ziemas aukstumam tā īsti neatbilst, piemeklē atbilstošus aksesuārus un papildinājumus – jaku, šalli vai apmetni. 

ĶERMEŅA FORMA

Katrai ķermeņa formai ir piemērotas dažādu modeļu kleitas. Pat vienkāršas kāzu kleitas vienai dāmai izskatīsies lieliski, taču otrai būs jāmeklē cits variants. Noteikumi ir pavisam vienkārši – nosaki savu ķermeņa formu un, vadoties pēc tās, ātri vien zināsi, kas tev piestāv. Liec akcentu uz to ķermeņa daļu, kuru vēlies izcelt un paspilgtināt. Kupla kleitas augšdaļa izcels plecus un rokas. Jostiņa izcels vidukli. Vairāku kārtu tills piedos apjomu gurniem. Arī liela izmēra kāzu kleitas var izskatīties eleganti, nepieciešams tikai pielikt akcentu īstajā vietā.

SAJŪTAS UN VĒLMES

Vissvarīgāk ieklausīties savās sajūtās un vēlmēs, pat ja tas ir pretēji tam, kā vajadzētu darīt vai kā iesaka apkārtējie. Tā ir tava īpašā diena un tikai tu zini, kas tev liks justies vislabāk. Lai arī pieņemts, ka vienmēr līgavai jāizvēlas garās kleitas kāzām, tas nenozīmē, ka tā obligāti ir jādara. Arī īsas kāzu kleitas ir tikpat svinīgas un elegantas.

Lai īstās kāzu kleitas meklējumi būtu veiksmīgi, pieraksti savas vēlmes, esi atvērta jaunām idejām un nepadodies pie pirmajām neveiksmēm. Tava ideālā kleita noteikti tevi jau gaida. Padomā! Kāpēc pirkt no salona jaunu kāzu kleitu, ja gluži tādu pašu – vienreiz lietotu, Tu vari iegādāties daudz izdevīgāk? Izvēlies Andelē! Neaizmirsti uzmest aci arī apavu sadaļai, lai atrastu pieskaņotas kurpes.

Bet, ja esi kāzu kleitas īpašniece un neplāno savu kleitu atstāt bērniem vai mazbērniem – neturi to skapī – dod tai otro, trešo un ceturto iespēju! Iespējams, kāda meklē tieši tādu kleitu savai īpašajai dienai!

Skatīt vairāk