Autosēdekļi bērniem

Mazuļa nākšana pasaulē maina norises ne tikai mūsu dzīvē, bet arī automašīnā. Zīdaiņu autosēdeklis ir viens no pirmajiem nozīmīgajiem pirkumiem bērnam vēl pirms dzimšanas. Tam ir jābūt drošam un kvalitatīvam, tomēr tam nav noteikti jābūt pašam dārgākajam pirkumam. Ja esi īstā sēdeklīša meklējumos, tad esi īstajā vietā! Andelemandele piedāvājumā ir bērnu autosēdeklīši dažādās krāsās un izmēros, lasi tālāk un uzzini, ar ko tie atšķiras un kā izvēlēties īsto!

Ar ko atšķiras autosēdeklis un tā novietošanas virziens

Lai arī visus sauc par autosēdekļiem, zīdaiņu autosēdeklīši un lielāku bērnu sēdekļi ir ļoti atšķirīgi. Pirmais no iedalījumiem, kas jāņem vērā – novietojums attiecībā pret braukšanas virzienu:

  • novietojums pretēji braukšanas virzienam. Šis novietojums uzskatāms par drošāko, to izmanto pavisam mazajiem zīdainīšiem un arvien biežāk – arī lielākiem bērniem. Piemēram, Zviedrijā šādus sēdeklīšus rekomendē izmantot bērniem līdz pat četru gadu vecumam;
  • novietojums braukšanas virzienā. Šo novietojumu parasti izmanto bērniem, kas vecāki par diviem gadiem. Šajā pozīcijā bērniņu ir vieglāk redzēt no citām vietām automašīnā, arī bērnam pašam ir plašāks skats, tomēr drošības apsvērumu dēļ ar pāriešanu uz šo novietojumu steigties nevajadzētu.

Andelemandele.lv atradīsi arī tādus sēdeklīšus, kas novietojami abos virzienos.

 

Trīs svarīgie parametri, kuriem pievērst uzmanību – svars, ērtība, drošība

Kad novietojums izvēlēts, nākošie parametri ir:

  • svars. Zīdaiņu autosēdeklīša izvēlē jāpievērš uzmanība, kādam svaram tie ir domāti. Paši pirmie sēdeklīši ir kategorijā no 0 līdz 13kg, 18kg vai 25kg. Lielākiem bērniem izvēlas 9 – 25kg, 9 – 36kg vai 15 – 36kg;
  • ērtība. Izvēlies sēdeklīti, kurš ir ērti pievienojams ratiem, kuram ir ērts, ergonomisks rokturis, regulējams atzveltnes augstums un polsterējums mazuļa muguriņai;
  • drošība. Piecu punktu drošības jostas ar polsterējumu, droši stiprinājumi, Isofix – lūkojies, lai izvēlētais sēdeklītis atbilstu mūsdienu drošības standartiem!

 

Kāpēc bērnu autosēdekļi jāmeklē tieši Andelemandele.lv

Andelemandele.lv digitālā tirdziņā bērnu autosēdeklīši pieejami 700 variantos, no kuriem izvēlēties īsto. Apskati un atrodi to, ko meklē! Lieliska priekšrocība ir iespēja mierīgi sēdēt mājās, izmeklēt labāko modeli un iztaujāt pārdevēju gan par sēdeklīša īpašībām, gan par tā lietošanu un, ja nepieciešams, arī pakaulēties par cenu. Taisnības labad jāsaka, ka piedāvājumā ir autosēdeklīši lieliskā stāvoklī par cenu sākot no viena centa, bet ir arī pilnīgi jauni labāko zīmolu modeļi, kas prasīs lielāku ieguldījumu – variants atradīsies visiem! Un atceries, ka Andelemandele.lv jāmeklē ne tikai bērnu sēdeklīši, tā ir lieliska vieta, lai atrastu visu mazulim nepieciešamo – par lielisku cenu.

Andelemandele.lv draudzīgi atgādina, ka visiem zīdainīšiem un bērniem līdz pat pusotra metra auguma sasniegšanai, pārvietojoties automašīnā ir jābūt piesprādzētiem autosēdeklītī!

Skatīt vairāk