Superpērles

Visu veidu bērnu rotaļlietas Tavam mazajam!

Meklē jaunas bērnu rotaļlietas savai atvasei, bet nezini, ko tieši? Met jautājumus pie malas – ieskaties plašajā Andeles piedāvājumā, kur atrodamas vairāk nekā 2000 dažāda veida rotaļlietas bērniem! Lasi un uzzini – kādas!

Kādas bērnu rotaļlietas atrodamas Andelē?

Plašajā piedāvājumā iespējams izvēlēties no visdažādākajām pērlēm bērniem. Pieejamas:

 • koka rotaļlietas. Var atrast tādas spēļmantas kā vilcieniņi, riteņi, koka klucīši un cita veida mantas, kas patiks ikvienam bērnam;
 • attīstošās rotaļlietas. Atrodi savam mazulim piemērotāko attīstošo rotaļlietu – palīdzi apgūt krāsas, formas, izmērus, dzīvniekus un citas figūras;
 • mīkstās rotaļlietas. Visdažādāko izmēru, krāsu un formu dzīvnieciņi, priekšmeti un stilizēti tēli – viss Tavam mazulim;
 • auto. Plašā skaitā pieejamas arī specifiskas rotaļlietas zēniem. Spēļu mašīnas, mazie auto modelīši un to trases, lielāki elektriskie kvadricikli, elektroauto u.c.
 • lelles. Tāpat pieejamas arī rotaļlietas meitenēm – baby born, bārbijas, lelles ar maināmām kleitām u.c.;
 • lego. Lego un dažādi konstruktori ļauj attīstīt radošo domāšanu un iztēli, būvējot sapņu pilis vai cietokšņus;
 • daudzas citas rotaļlietas. Piemēram, piepūšamās atrakcijas, figūriņas, celtniecības komplekti, virtuves komplekti un vēl – nebeidzamas iespējas.

 

Dažādi zīmoli vienuviet

Andelē atradīsi vairāku desmitu zīmolu piedāvājumu bērniem. To starpā ir tādi zīmoli kā H&M, Nike, Crocs, ZARA kids, Adidas, GEORGE, Reserved, Chicco, LINDEX u.c.

 

Kā izvēlēties Andelē?

To paveikt ir vienkārši!

 1. Sāc ar bērnu rotaļlietas stāvokļa izvēli, dodot priekšroku jaunai, lietotai (lieliskā/labā stāvoklī vai ar iespējamiem trūkumiem) rotaļlietai vai antīkām lietām.
 2. Atzīmē sev vēlamo zīmolu, ja zini, ko precīzi vēlies.
 3. Atzīmē cenu amplitūdu, kurā vēlies, lai izvēlētās bērnu rotaļlietas ietilpst.
 4. Atzīmē atrašanās vietu. Nereti pārdevējs piedāvā sūtīt preci ar pakomātu, taču, ja nē – būtiski izvēlēties sev tuvu reģionu.

 

Neatliec iegādi uz citu dienu, citādāk, iespējams, kāds izķers pērli pirms Tevis! Sagādā pārsteigumu savam bērnam, iegādājoties lielisku rotaļlietu Andelē ikdienas aktivitāšu veikšanai!

Skatīt vairāk