Hei, hei! DPD pakalpojums pašlaik nav pieejams. DPD sūtījumu varēsi noformēt rīt no rīta. Pateicamies par pacietību!

Dēlam būs 6 gadi

Sveikas meitenes, pastastiet, kā interesanti jūs svinējat 6 gadus bērnam? Mums oktobra vidū.

olljallja

  • 322
  • 1

DPD atlaižu kods

Vai kāds zina, kur iespējams apskatīt iegādāto DPD kodu pēc tam, kad jau nospiests "Rezer...

belinaaa

  • 359
  • 6

Arii ar ziimolu apaviem vari izskatiities peec kroples.

https://mixnews.lv/prikolnye-kartinki/2021/04/25/kraynosti-na-kotorye-idut-devushki-v-pogone-za-sove...

arlabamdomam

  • 496
  • 0

Времяпровождение с 1.5 малышом🙂

Расскажите пожалуйста, как Вы проводите время с детьми, чем занимаетесь и т.д. Очень инт...

__didi__

  • 277
  • 1

Iepirkšanās

Sveiki. Kuros i-veikalos Jūs sūtat bērnu drēbes par sapratīgām cenām? Izņemot reserved un h&m. Var...

montaboruse

  • 2030
  • 11

Auklīte

Sertificēta auklīte, Daugavpils Universitātes programmas “Fizioterapija” studente piedāvā Sos auklī...

zerostress

  • 411
  • 0

piedāvāju auklītes pakalpojumus

📌vēlams Rīgas robežās 📌ir pieredze ar bērniem no 2 gadu vecuma 📌 esmu gatava palīdzēt arī a...

freeedom

  • 397
  • 0

Grāmata “Bērns mani neklausa”

Vai ir kāds kurš pārdod?!

daridasha-

  • 1458
  • 15

Privātskolotājs angļu valodā un/vai matemātikā

Sveicināti! Ar visu attālināto mācīšanos ir kļuvis vieglāk novērsties no skolas darbiem, kuri katr...

ragnars.krumins

  • 395
  • 0

Meklejam lat.valodas skolotaju!!!!!

Meitenei 7 g.v. ; Jurmala; Riga, Pardaugava;

angel_r

  • 198
  • 0

Grāmatas ar drukātiem burtiem

Meita mācas lasīt, šobrīd ir auguvusi drukātos burtus un ir interese lasīt grāmatas, negrib tikai a...

kikiii

  • 523
  • 0

LAI TRĪC SIRDS , BET NETRĪC ROKAS!♥️👇🏾

https://projektubanka.lv/projects/spoonable Valmieras jauniešu Spoonable idejas stabilai n...

jetejj

  • 260
  • 1

Piedāvāju auklītes pakalpojumus Ogres apkaimē

Labdien, Esmu 18 gadīga meitene, ar pieredzi bērnu pieskatīšanā.🙂 Stundas likme ir 3,5-5 eiro... ...

samanta.xxx

  • 314
  • 0

Kurš dzīvo netalu un pastaigājas Maskavas dārzā?

Ir te kāds kurš dzīvo mums blakus ? :) vai vienkārši mammas un bērni kas sapņo par jaunu bērnu l...

mademyday

  • 397
  • 0

Aptaujas anketa

Esmu RSU zobu higiēnistu studente un būtu ļoti pateicīga, ja jūs veltītu 5 minūtes sava laika u...

seashell

  • 310
  • 0

Meita grib strādāt ārzemēs.

Labdien,mana meita vēlas braukt uz ārzemem pastrādāt. Kā to izdarīt cilvēkam,kuram nav radu ārzemēs...

iveta49

  • 1141
  • 4

MILJONS

Vēlos iegādāties Indras Sproģes grāmatu "Miljons"

liga13

  • 352
  • 0

SOS Auklīte 🥰

Septiņpadsmitgadīga meitene var pieskatīt jūsu bērnu no 3 gadu vecuma jūsu prombūtnes laikā un strād...

Dzēsts lietotājs

  • 601
  • 1

Sabiedrības uzmanības pievēršana ziedošanai bērniem ar veselības problēmām

Sveiki! Bērnu veselība ir jebkuram vecākam ļoti svarīga, taču ir ģimenes, kuri nevar atļauti...

ennja

  • 419
  • 0

Interešu izglītība klavierspēle un privātstundas mūzikā.

Piedāvāju privātstundas mūzikā - teorijā, dziedāšanā un interešu izglītību klavierspēlē...

christy

  • 469
  • 0

Runas aizkave!

Sveikas mammas, viss internets izķemēts un gribās dzirdēt pēc jūsu pieredzes, kam ir bērniņ...

tuntulis

  • 978
  • 4

Omniva

Sveiki! Vai kāds var dalīties pieredzē un vai kādam ir bijusi līdzīga problēma? 😓 Vaka...

jmatjakina

  • 1531
  • 10

Privātstundas mūzikas teorijā, dziedāšanā , ģitāras spēlē un interešu izglītība klavierspēlē.

Sanctus mūzikas studija piedāvā privātstundas vokālā dziedāšanā,mūzikas teorijā, ģitārspēlē ...

christy

  • 842
  • 0

Cybex Priam ratu atsauksmes

Sveika, meitenes! Lūdzu palīdzību, varbūt jūsu varat padalīties ar jūsu atsauksmēm par Cybex pr...

nelli

  • 2911
  • 0

Vai tā drīkst darīt?

Sludinâjumā redzu - 38 izm botes! Pasūtu, samaksāju- izņemu no paciņas 40.5 izm botes! Protam...

mare

  • 1396
  • 15

mūzikas privātstundas, nometnes vasarā

Sanctus Mūzikas studija piedāvā Rīgas centrā, Babītē, Upesciemā privātstundas mūzikā. Nometnes ...

christy

  • 592
  • 0

Donas sfinkss

Sveikas, dāmas! 🙋🏼 Varbūt kāda pārdod vai ir kādi paziņas, kuri pārdodas Donas sfinksa kaķēnus? Var ...

Moonface 87

  • 1359
  • 0

Bēbīšu pastaigas

Sveikas! Varbūt šeit ir kādas jaunās māmiņas,kuras vēlētos doties kopīgās pastaigās ar mazajiem? :...

blackrose

  • 655
  • 0

Ieteikumi attiecībā uz bērnu dārzu.

Sveikas mīļās māmiņas.Dalieties lūdzu ar ieteikumiem,kur Jūs laidāt savu bērnu bērnu dārziņā? I...

• BLOOM •

  • 830
  • 1

Kādēļ portālā andelemandele nedrīkt kā galveno bildi likt to, kurā drēbes ir nofotografētas uz sava auguma?

Esmu neizpratnē, jo andelemandele administrācija pati izvēlās galveno sludinājuma bildi un neļau...

laura518

  • 1045
  • 2