šŸ’„Unikāls gadÄ«jumsšŸ¤Æā€¼ļø

Portāla Andele Mandele pārdevējai Dinai Riekstiņai, savā profila aprakstā vajadzētu ierakstÄ«t: ā€œMeklēju pircējus pērlēm, kuru man nemaz nav!!! Ja kāda pērlÄ«te iepatÄ«kas, naudiņu droÅ”i pārskaitat, tā man ir ļoti vajadzÄ«ga!!! Pērle, pēc naudiņas ienākÅ”anas manā kontā izgaisÄ«sšŸ§™ā€ā™€ļøā€œ. Situācija sekojoÅ”a - Å Ä« gada 24.novembrÄ« ieraudzÄ«ju sludinājumu sadaļā Dāmām/aksesuāri zelta rokassprādzi, pieteicos, sazinājos ar pārdevēju un to nopirku. Neko ļaunu nenojausdama gaidÄ«ju paciņu..LÄ«dz Å”im brÄ«dim neesmu saņēmusi atpakaļ savus 150ā‚¬, kurus pārdevēja jau bija iztērējusi nākamajā dienā..un rokassprādze arÄ« ir izgaisusišŸ¤·ā€ā™€ļø
dinachka
Es nekur nēsmu pazudusi un naudiņu atgriezÄ«Å”u. Neviens jau nezin Ä«sto iemeslu kāpēc tas tā ir noticis. Tāpēc nesteidzieties kādu nosodÄ«t. Esmu bijusi godÄ«ga pircēja un pārdevēja.
ziemasvilks
Pārdevēja tirgojas ar Ä«sto vārdu un uzvārdu, atsauksmju ir pietiekoÅ”i daudz un visas ar 5 zvaigznēm, tagad atbildēja par problēmu tēmā - rÅ«dÄ«ti krāpnieki tā nerÄ«kojas :) Dāmas, esiet iecietÄ«gas, noteikti ir noticis kaut kas neparedzēts.
solvita88
ar ko atŔķiras 150 eiro aizsÅ«tÄ«ti rÅ«dÄ«tam krāpniekam vai godÄ«gai sievietei, kura pēkŔņi ir izdomājusi nokrāpties?! GodÄ«gs Pārdevējs risina attiecÄ«bas savādāk!
i.i.
Gadās taču visādi.šŸ˜‰ Ja nauda, tiek atgriezta, tad uztraukumam nav pamata.

Man paÅ”ai ir vairākkārt gadÄ«jies tā, ka esmu jau pārskaitÄ«jusi naudu un tad pārdevēja paziņo, ka tomēr man nepārdos, jo kāda cita ir piesolÄ«jusi 10 eiro vairāk. Nauda gan vienmēr ir tikusi atgriezta.

Ir arÄ« bijis, ka par manām andeles lietām sākas vairāk solÄ«Å”ana, bet pati esmu lojāla un darÄ«jumu veicu ar to pircēju ar kuru raitāk norunāt darÄ«jumu un nepavelkos uz 5 vai 10eiro vairāk, jo man Å”is nav nekāds bizness.

Mārīte Spāre
Labdien! Paldies visām meitenēm par atsaucÄ«gu dalÄ«Å”anos pieredzē! Å obrÄ«d pārdevēja ir apsolÄ«jusi 11 dec. ar manÄ«m norēķināties..gaidÄ«Å”ušŸ˜Š, vel ticu, ka tā notiks...es daudz esmu Andelē iepirkusies, man ir bijusi laime satikt tik jaukas pārdevējas, ka nebija pat aizdomu, ka kaut kas Å”itāds varētu notikt..palasu vienmēr arÄ« citu pircēju/pārdevēju atsauksmes, lai bÅ«tu priekÅ”stats par andelētāju..ir gadÄ«jies, ka redzot preci dzÄ«vē, man tā vairs nepatÄ«k, bet tad vienkārÅ”i nepērku..nekad neesmu rakstÄ«jusi sliktas atsauksmes, ja kaut kas nepatiktu ar sÅ«tÄ«Å”anu saņemtajā pirkumā, uzrakstÄ«tu pārdevējai vēstulÄ«ti..Å inÄ« gadÄ«jumā es uzrakstÄ«ju forumā, jo tā ir kaut kāda nenormāla lieta, ka pieaudzis cilvēks pārdod preci, un ne jau pa 10 vai 20ā‚¬, bet pa 150ā‚¬ un treÅ”ajā dienā pēc naudas saņemÅ”anas, kad tā jau ir iztērēta, konstatē, ka viņai nemaz tā prece nav..jo, kā telefonsarunā uzzināju, meita jau vasarā to it kā esot pārdevusišŸ¤·ā€ā™€ļø un naudiņas, ko man atdot arÄ« nav..un divu nedēļu laikā nav arÄ« sadabÅ«ta..Mana meita man tādu morāli nolasÄ«ja, teica, varbÅ«t lai dzÄ«vokļa atslēgas vel aizsÅ«tu, ka jau, ta jau, adrese sievietei ir, lai nāk, grÅ«tÄ«bās nonācis cilvēks noteikti pie mums atradÄ«s ko pārdodamu, dabÅ«s kādu naudiņu, bÅ«si palÄ«dzējusi cik varēji! ..LÅ«k Å”itā, tādēļ arÄ« uzrakstÄ«ju par Å”o gadÄ«jumušŸ¤·ā€ā™€ļø
leeeila
Nu, pārlieku drosmÄ«ga esat... ArÄ« es esmu daudz iepirkusies, par laimi, visi pirkumi ir atnākuÅ”i. Daži gan bijuÅ”i tik slikti, ka nācās sÅ«tÄ«t atpakaļ. Neraugoties uz to, esmu uzlikusi sev latiņu, vairāk par 50 eur nepārsÅ«tÄ«t, ja preci neesmu redzējusi. 150 eur, manuprāt ir ļoti riskanti, kaut vai, pērkot zeltu, atnākt var bižutērija vai arÄ« tikai apzeltÄ«ts un par to uzzināt pēc gada, kad vairs jau teorētiski neko, nevienam vairs nepierādÄ«si...
Ļoti ceru, ka viss beigsies labi, pārdevēja būs godprātīga un naudu atgriezīs, lai Jums nevajadzētu doties uz policiju.
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.