Jautā atlaides.

Intereses pēc gribu Jums pajautāt vai Jums tiek prasīts nolaist precei cenu un/vai uzsaukt omnivu? Vai tādi gadījumi ir bieži un vai tas ir precēm ar augstu, vai jau tā salīdzinoši zemu cenu?
ive-ta
@ivcha Var bloķēt pieteikšanos pērlēm, tikai tas nav anonīmi un pērles var redzēt etc. Vienīgi, uzpiežot uz pieteikties, parādās teksts - Pārdevējs ir liedzis Tev iespēju pieteikties savām pērlēm. Bet ja ir bijusi neveiksmīga sadarbība, tad var tā darīt. Kaut gan tagad jau, kad piesakās, uzpeld iepriekšējo darījumu vēsture ar konkrēto lietotāju. Tas gadījumam, ja nu atmiņa pieviļ. :)
ivcha
Būtu forši , ja administrācija izveidotu opciju - bloķēt personas ar kurām vairs nevēlos sadarbību .Tiešām kaitinoši , ka piesakās izklaides pēc . Otrkārt , ļoti nepatīk personas, kas pat elementāri nesveicinās . Domāju , ka andele ļoti sakārtotos . Bet , nu tās ir tikai manas domas, katram jau savi uzskati.
kittyk
Bloķējot lietotāju ne vārda nav teikts, ka nevarēs turpmāk pieteikties jūsu pērlēm :(

Manuprāt, šī opcija ir domāta, ja kādu preci iegādājas un pircējs ar to nav apmierināts: vai kvalitāte klibo, vai komunikācija nepatīkama. Tad lai vairs kļūdas pēc nepieteiktos tā pārdevēja pērlēm, var šo opciju izmantot.

"Bloķējot šo personu, tās pērles nebūs redzamas pērļu katalogā un meklēšanas rezultātos. Tu joprojām varēsi atvērt tās profilu un redzēt pārdošanas piedāvājumus un tieši pieteikties pērlēm. Tāpat persona joprojām varēs Tev nosūtīt vēstules.
Ja vēlies, vari pievienot sev kā atgādinājumu bloķēšanas iemeslu (nav obligāts):"
ive-ta
Par bloķēšanu, vai nebija sākumā tā, ka bloķējot, tu pats neredzi konkrētā lietotāja pērles? Vai arī tas nozīmē, ka tavām pērlēm nevarēs pieteikties konkrētais lietotājs? Neesmu izmantojusi šo iespēju, tik garām ejot kaut kad lasīju. Kā tur īsti ir? Kas zina, apskaidrojiet, lūdzu.
janetajumtina
Nezinu vai tā bija agrāk,bet tagad ir tā,ka konkrētais lietotājs vairs nevar pieteikties uz pērlēm. :) Es šādi bloķēju visus,kuras prasa ''pieejams?'' un pazūd. Jā,varbūt nav tas smukākais veids,protams,neattaisnoju sevi,bet daru to iemeslu pēc,jo tas daudz pasaka par pircējām,kuras uzdod šo jautājumu un vairs neko nekad neatbild. Man tas nav vajadzīgs.
liene-bube
Esmu ievērojusi , 95% cilvēki , kas nesveicinās - neko nekad nepērk ;-) Man ir iepatikusies opcija- bloķēt . Bloķēju visus ar kuriem negribētu vairs sadarboties . Ir cilvēku kategorija , kuri nekad neko nepērk, bet piesakās pat pa 3 reizēm . Viņi jau paši neatcerās , kam piesakās .
natalia.kay
Ļoti laba tēma! Man droši vien vienmēr prasa atlaides, pat uz precēm kuri ir €10 un lētāk. Arī raksta, ka var kādu brendu dabūt lētāk ASV (nu domāju ka nav jāskaidro kāpēc tas nav racionāli un kā cenas var atšķirties Eiropā un ASV un mēs šeit neesam komercpircēji no ASV 😂). Man visvairāk pārsteidz, kad meitenes raksta jautājumu vienā-divos vārdos "Omniva iekļauta?", "par puscenu pārdosiet?", "cena pēdēja?", "pieejama?". Un ja jautā atlaides tad raksta bez "lūdzu" vai pat arī bez sveiciena.. 🤦🏼‍♀️ Nezinu, man likās ka pat sarakstā mums jābūt laipniem un nevajag aizmirst par manierēm. Negribās pat runāt un sarakstīties. Un ja es neiedodu atlaidi, tad viņas var palikt niknas un rupjas👍🏼Es brīnos, vai tiešām viņas domā, ka var kaut ko dabūt tādā veidā?
janetajumtina
Jā,tad,kad ar mani nesveicinās,es atbildu ''un sveiki arī jums'',nākas pretī saņemt atbildi,ka man ir pretīga attieksme un tāpat neko nebūtu pirkušas :D
Jā,jo MAN ir pretīga attieksme :) :D
Tā vienkārši ir tāda cilvēku kategorija,kura ir ieciklējusies uz atlaidēm,ka tik visu lētāk par lētāk un būs gatava urbties,meklējot visos pasaules saitos,īpaši ASV,ka tur var pa tik un tik nopirkt. Lūdzu,brauc,sūti,pērc,maksā nodokli un tamlīdzīgi :D Man šķiet,ka cilvēki,kuri ļoti ieciklējas uz asv cenām,nav nemaz tur bijuši un pat nenojauš,ka arī tur pēcāk cena tiek aplikta ar nodokli,atkarībā no štata. :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.