inga.retun 1-NEGODĪGA PĀRDEVĒJA ⛔️⛔️⛔️

Sveiki!
Tā kā meklēju pledu jaunajai gultai, izskatīju Andeli un pārīti iepatikušos, nolaikoju. Pēc divām dienām man atnāk privāta vēstule no dāmas- inga.retun 1 ( viņas piedāvāto pledu biju nolaikojusi) ar piedāvājumu, ja gadījumā pirkšu, tad piegāde būs iekļauta. Starp mums norisinājās jauka komunikācija, kurā precizēju dažādas detaļas un vienojāmies, ka pledu pērku. Līdz šim momentam viss jauki.
Kad pienāca Omnivas sms ļoti nopriecājos un tā kā biju izbraukusi uz dažām dienām, pēc paciņas aizsūtīju vīru, piekodinot safotogrāfēt man gan iepakojumu, gan pašu pledu no visām pusēm 😀, lai varētu atstāt vērtējumu par darījumu ( dāmai nebija neviena vērtējuma vēl, bet vairākas rezervācijas).Jau pirmā foto mani ļoti apbēdināja- "Maximas" maisiņš no kura lien ārā "mans" sarkanais pleds pa 40 eur 😀, jā, es par estētiku noformējumā, tā ir tikai cieņa gan pret sevi, gan pircēju ( šo foto man atsūtīja jau ejot pa ceļu mājās). Loģiski, ka mudināju ātrāk skriet uz mājām un izpakot to naski 😀 Jau tad zināju, ka labi nebūs 😀 Īsumā- krāsa forša, pleda kvalitāte pašvaka ( domāju AliExpress vai līdzīgs ķīnietis), kaut kādas skaidas, kuras saķērušās bārkstīs ( nezinu- varbūt kokzāģētavā atradās vai malkas šķūnītī 😅), bet labākais - tad, kad to pacēla, lai nestu izkratīt, uz gultas palika sarkanas pūkas 😀. Es izlaidīšu detaļas kā vīrs noreaģēja uz manu pirkumu, jo baidos, ka administrācija mani nobanos 😀. Loģiski, ka uzreiz uzrakstīju ( pieklājīgi) dāmai ar pretenzijām, klāt pievienojot foto un ar jautājumu kā risināsim šo problēmu. Dāma izlasīja, atstāja vērtējumu par mani - 5 zvaigznes+ 🖤, un nobanoja 🤨. Atgriežoties mājās un vēlreiz apskatot pledu, konstatēju, ka tas ir vēl atiris pa vīlei , ko vīrs pat nebija pamanījis pie pirmreizējās apskates 😀
Rezumē- vienvārdsakot- nerekomendēju inga.retun 1 ( Valeria Romenska), jo prece neatbilst aprakstam un piekopj "strausa politiku". Ja gadījumā Valeria Jūs pati lasīsiet šo manu pastāstu, atcerieties par "bumerangu" un karmu.😀
VISIEM - FORŠUS PIRCĒJUS UN VEIKSMĪGUS PIRKUMUS ANDELĒ! ❤️
lena-lena
Es priecājos, ka tev uzlabojās garastāvoklis. 😀 Tici man - šī nav bēda, tā ir nepatīkama situācija, bet es optimiste un šādās situācijās saku- paldies dievam/ velnam ( katrs pats izvēlas kam pateikties 😉🫣), ka , paņēmi naudā.
Lai tavs vakars ir tikai pozitīvs! 😊
lena-lena
Janeta, kā zemāk rakstīju, - ticu "bumerangam" un karmai 😀 Protams, ka sākumā sabēdājos, man nauda neaug uz palodzes puķupodā, bet tā bēdāšanās bija uz pusstundiņu, kāda vella pēc man pašai sevi uzskrūvēt un bendēt nervu šūnas! Naudu nopelnīšu, pledu nopirkšu, bet nervu šūnas it kā neatjaunojas 🫠
janetajumtina
Redz,Tu esi pārāka vien jau ar to, ka naudu vienmēr vari nopelnīt vēl,nevis izkrāpt, bet krāpnieki ir un vienmēr būs nožēlojami krāpnieki. 😌 Tās ir dzīves izvēles-kādam cilvēkam būt. Tu esi pārāk laba tādai dzīves izvēlei, kādu izvēlējās tā dāma. Viss būs fantastiski, jo viss jau ir fantastiski.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.