Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Nesavtīgs atbalsts jaunajām māmiņām!

Nesen grupā "atdot pirms met ārā" ieliku informāciju no sevis, ka meklēju māmiņu, kura šobrīd nonākusi grūtā situācijā, un vēlos atdot mantas, kuras jau vairs neder manam pirmdzimtajam un kā arīdzan turpmāk vēlētos atbalstīt šo mammu, atdodot to, kas vairs nav aktuāls, bet lietojams. Es tiešām negaidīju tādu pieprasījuma daudzumu, tāpēc vakar izveidoju privātu FB grupu, kurā jaunās māmiņas bez aizvainojumiem no sabiedrības puses var lūgt palīdzību, kā arī grupai pievienoties aicināti ir nesavtīgi palīdzības sniedzēji. Ne tikai materiāli, bet arī emocionāli. Tādās jau esošās grupās kā "atdod pirms met ārā", "atsaucīgo māmiņu grupā" esmu pamanījusi milzīgu nosodījumu tiem, kas saņemas prasīt atbalstu. Diemžēl, visbiežāk nicinoši komentāri nāk no pašām sievietēm, nebrīnos, ka jaunās māmiņas nevēlas atklāti runāt par savām likstām. Pēc mana raksta esmu saņēmusi lūgumus tādām lietām, kā bērnu drēbītes, dvielīši, dzemdību somas saturs.. Sirds plīst pušu, saprotot, cik daudz Latvijā mammu ir atstātas bez jebkāda atbalsta un kautrējas lūgt publisku emocionālu vai materiālu atbalstu. Ja vēlaties atbalstīt vai meklējat atbalstu , pievienojamies grupai ❤️
www.facebook.com
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.