Hei, hei! Uzmanies no darījumiem, kuri tiek pārvirzīti ārpus portāla! Nedalies ar savu e-pasta adresi, lai veidotu sūtījumu. Vienmēr uzmanies no pircējiem, kuri lūdz ievadīt kartes, internetbankas datus vai PIN kodus.

andrej.vij IR KRĀPNIEKS.

andrej.vij ir krāpnieks, uzmanieties darījumos ar šo cilvēku.
Diemžēl atsauksmes par krāpniecību palasīju pēc darījuma, kurš nenotika, jo arī mūsu gadījumā pazuda gan pats pārdevējs, gan botes, gan nauda.
janetajumtina
Ja cilvēkam ir vairāka negatīvas atsauksmes par krāpniecību, tad nevajadzētu brīvprātīgi dot šādiem cilvēkiem savu naudiņu. Tieši tādēļ šī vietne, kura iepriekš tika dēvēta par nedrošu, ir izstrādājusi atsauksmes un tālāk viss ir atkarīgs no mūsu kritiskās domāšanas.
Viss, kas ir pēc tam, jau ir par vēlu diemžēl.
Es gan lasu, ka kādam ir arī atdevis naudu, tā kā varbūt cerība ir, ka kārtējais gadījums, kad cilvēks ''aizņemas''un pēc tam atdod.
g.a.
Manā gadījumā nauda nav liela, arī manta nav tik nozīmīga, bet pats fakts, ka tā darīt nedrīkst. Un nepatīk arī tas, ka šādu neliešu dēļ, gan es, gan arī man līdzīgie, desmit reizes apdomās nākamo darījumu.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.