Huawei P10 Lite Dual SIM atsauksmes.

Labdien!

Esmu jauna telefona meklējumos un šobrīd apsveru Huawei P10 Lite iegādi. Izpētīju, ka viņam ir diezgan liela iebūvētā atmiņa (32 GB). Tā kā iepriekš lietoju Samsumg, kurā vienmēr trūka vietas dēļ lielā skaita programmu, kuras nevarēja atinstalēt, tad izskatās, ka šim telefonam tai nevajadzētu būt problēmai. Tomēr esmu dzirdējusi, ka ir sliktas kvalitātes fotoattēli un baterija "ātri nosēžas".

Varbūt kāda ir lietojusi/lieto šo telefonu un var padalīties pieredzē?

Priecāšos arī par citiem telefonu modeļu ieteikumiem! :)
bgitaa
Sveika. Es pirms laiciņa pārgāju no Samsung J5 (2015.g.) uz Huawei P8 lite. Šis Samsung telefons nepatika tikai mazās atmiņas dēļ (8 GB) un izdomāju pamēģināt, ko jaunu, nekad nebiju lietojusi Huawei telefonu, bet, man arī par šo modeli nepaliek labas atmiņas. Baterija arī nosēdās ātri, ekrāna apgaismojums nebija pārāk labs un tam pa vidu, arī viņam bija dažādi niķi, kārās, kaut lietoju tikai 3 mēn. Tagad pārgāju atpakaļ uz Samsung, šoreiz paņēmu S5 neo un neesmu nožēlojusi, tiešām šajā telefonā viss apmierina. :)
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.