Nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot fotogrāfijas

Cienījamā administrācija,
Vēlos vērst jūsu uzmanību, ka nav iespēja sarakstē ar klientiem pievienot fotogrāfijas.
heart
Arī sastapos ar situāciju, ka pircējam nevaru nosūtīt papildus foto....priekš kam man jālādē kkāda aplikācija, ja visu veicu caur datoru!!!!Tā jau par sludinājumu ir samaksāts! Sakārtojiet, lūdzu!
agrita.a
"Šī funkcija no datora ir noņemta apzināti, lai uz laiku ierobežotu krāpnieku sūtītos foto pie Pērļu pieteikumiem."
Nu dīvaini, vai ne? Telefonos šie neprot vēl bildes pievienot? Un, kad iemācīsies, tad arī tur bloķēsiet bilžu pievienošanu?
Es arī jau šobrīd ar pircēju, pārdevēju esmu pārgājusi uz Whatsapp saziņu.
andelemandele-administracija
Šī funkcija no datora ir noņemta apzināti, lai uz laiku ierobežotu krāpnieku sūtītos foto pie Pērļu pieteikumiem.

Andelemandele aplikācija ir ļoti ērti lietojama un tur būs pieejama foto pievienošanas funkcijas arī sarakstēs.
andelemandele-administracija
Atvainojamies par radušos situāciju, bet diemžēl no datora, šī funkcija īslaicīgi nebūs pieejama. Lai nosūtītu pieteikumā attēlus, lūdzu izmantojiet Andelemandele aplikāciju, aplikācijā šī funkcija ir visiem pieejama.
kristata
Cik laika ir nepieciešams ,lai novérstu šo nepilnību. Fotogrāfijas nav iespējams pievienot ne datorā, ne telefonā, ne pie pieteikumiem, ne vēstulēs.
krista.bitite
Administrācija, lūdzu novērst situāciju, ka nevar nosūtīt papildus foto no datora. Ja reiz ņemat samaksu par sludinājumiem, tad nav labi radīt situāciju, kad, saziņai ar klientu, jāpāriet citā vidē. Paldies! Telegram arī ir andeles grupiņa. Sludināumi par brīvu, ja kas.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.