Krāpnieks

Meitenes, esam uzmanīgas!!!!! Atkal krāpnieku profils uzpeldējis! Tātad atceramies! DPD neorganizē nekādus naudas pārskaitījumus privātpersonām, un lai noformētu DPD, nav vajadzīgs nekāds e-pasts, arī kurjeram nē ! Un nu jau profilam nomainīts lietotājs no "liels" uz "lkkkkk"
marite.rudko
Nu es beidzot arī uzgavilēju!!! Ne es arī esmu moderna, taču beidzot mani arī ievēroja krāpnieki!!! :D Es tik ilgi gaidīju šo! Visu laiku neviens nepieteicās! Bet nu krāpniecei iekrita acīs piespraudes ar skaistuma dievieti, pieteicās precīzi plkst.13.00
tessa
Tagad ir ļoti daudz uzlauzti fb profili, un ja tie autorizējās šeit (seni lietotāji), tad loģiski, ka krāpnieki tos izmanto.
Jāatceras, ka mesenžerī nav jāatbild, ja kāds prasa telefona nr vai epastu. Nekādā gadijumā! Neklikšķiniet arī uz nepazīstamiem atsūtītiem linkiem. Uzlaušana notiek masveida.
agrita.a
Jā, es arī šodien saņēmu. Interesanti, ka sūta no profiliem, kas 6 -7 gadu veci, ar labām atsauksmēm par pārdotajām precēm. Vai tas liecinātu par to, ka jebkurš no mūsu profiliem jebkurā brīdī ir viegli uzlaužams vai arī datu bāze ir kļuvusi pieejama krāpniekiem.
La Isla Bonita
Viss ir viegli uzlaužams. Jo cilvēki vairākumā gadījumu neseko līdzi, kur un ko viņi spaida, kur atstāj savus datus. Arī otrā puse - datu turētājs ne vienmēr ievēro visus drošības pasākumus. Savukārt trešā puse - krāpnieks profesionāli aug un attīstās nepārtraukti. Man paroļu asistents regulāri ziņo, ka šāda un šāda mana parole tādā vai citādā vietnē ir apdraudēta.
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.