Uzmanaties krāpniece

Sveikas! Esat uzmanīgas, atkal izradusies krāpniece. Apskatot atsauksmes, un tālāk atsauksmes atstājēju profilus- darbojas vairāki viltus profili, kuri savstarpēji viens otram atstāj atsauksmes, lai uz pirmo acu uzmetienu izskatās, ka profils daudz maz drošs. Profila bildes no ārzemju saitiem, piedāvātās preces atrodas arī citā ārzemju pārdošanas portālā līdzīgā, kā andele. Neuzķeraties!
manro
Arī šeit uzmanieties! Ir Lietuvas konts! Prasu, lai uzraksta galīgo summu! Vīrieša vārds un uzvārds krievisks. Kad naudu pārskaitīju, tad lūdza nosūtīt e-pastu, lai no DPD es saņemtu paziņojumu par nosūtīšanu, kur samaksāt! Man jau likās aizdomīgi, bet nedomāju, ka uzķeršos🫣 jā man tika atsūtīts viltus saits, kur gribēja piekļūt bankai, bet Swedbank, paldies Dievam, nobloķēja kontu. Kad sazvanīju banku, banka apstiprināja, ka krāpnieki!
kr-as
Mjā.. tagad jābūt dikti vērīgiem krāpnieki zeļ un plaukst😞. Varu ieteikt, ja māc šaubas par pārdevēja preces eksistences autentiskumu, var palūgt, lai preci nofilmē un atsūta un whats app, piemēram, ka vēlaties redzēt jakas oderi vai somas iekšpusi vai ko līdzīgu..👍
nanteee
jā, un vēl ir ne tikai krāpnieki bet vnk negodprātīgi pārdevēji, kas notērē tev 2 nedēļas laika, 2x uzmet, mašina saplīsusi beigās pati prece saplīsusi un tad ātri dzēš sludinājumu, tā ka nav iespējas atstāt atsauksmi... vispār laikam, ka ir 9 pieteikumi un preci un nav pārdota, tad tas ir aizdomīgi
evia333
Latvijā sāk uzdarboties arī indijas skammeru stilā - saka ka "nejauši" pārskaitījuši pārāk lielu naudas summu uz jūsu kontu un pieprasa pārskaitīt atpakaļ lieko naudas summu uz viņu kontu, kautgan nekas netika samaksāts ☠
"Trilogy Media" labs youtube kanāls pret skammeriem no Indijas - domāju ka mūsējiem, LV tautai varētu arī patikt
La Isla Bonita
Uzmanieties, esiet, neuzķerieties! Jā, krāpniekiem ir zelta laiki, jo analfabēti, kuri nav gājuši skolā, neko nesaprot arī no naudas lietām, toties ļoti tiecas uz haļavu. Ideāla auditorija!