Каталог

NEGODIGA PARDEVEJA -Solvita Sol- ESIET VERIGAS!

Diemzel esmu samaksajusi 20 eiro par saplestu zabaku. 02.10.2018. vakara iegadajos it ka gandriz jaunus zabakus bez defekta (protams, ka pardeveja teica ka man vajadzeja skatities ko es perku- taisniba -nakosreiz busu verigaka). 04.10.2018. no rita uzaujot un nokapjot pa trepem ieraudziju ka zabaks ir saplest un plkst.8 zvaniju pardevejai jo cereju ka atrisinasim so nepatikamo situaciju bet neka! Meitenes esiet uzmanigas un verigas, lai nesanak ka man!
Musu sarakste:

Sveiki!
Vai varam sarunat tiksanos, lai varu uzmerit gumijas zabakus?
19:13Izlasīts 1. oktobris, 20:36
Sveika :)Jā protasms varam :) Kad vēlaties un kur? Dzīvoju centrā uz Hospitāļu ielas 4:, mans Nr.26590547 Rīt praktiski visu dienu būšu uz vietas :)
20:37
2. oktobris
Labrit! Sodien piezvanisu un sarunasim laiku cikos varam satikties. Paldies.
06:15Izlasīts 2. oktobris, 8:07
Labi🙂
pērļu pūralāde
Protams,ka situācijas ir dažādas un atšķirīgas,man arī kauns un neērti pārdevējas klātbūtnē pētīt un grozīt no visām pusēm.Tiesa,es ļoti,ļoti reti ko pērku i-neta vidē.Un neskaitāmas reizes esmu nopirkusi ārpus LV apavus,kurus veikala apgaismojumā nemanīju,ka krāsas tonis nedaudz atšķiras,redzu,ka akcija un pērku,bet nekur nekas netika minēts,ka akcija ir tās krāsu atšķirības dēl...
Nesen meklēju puikam basketbola apavus,sāku meklēt mazlietotus,ja nu kas,lai nav žēl izmest un sazinājos ar pārdevēju no Jūrmalas,braucām laikot.kad viņa tos apavus izņēma no maisa,jau sapratu-lūdzu,nē kaut nederētu?ļoti atšķīrās no bildē redzamā un kad izdzirdēju tekstu,ka botas turētas 2 gadus uz balkona,man momentā radās riebums vēl lielāks,kā var glabāt apavus uz balkona????ienesot siltā telpā viņi ne tikai pārlūzīs pie pirmās uzvilkšanas.
ikik
Man citas pārdomas! Pāris nedēļas nopirku it kā 1x vilktus zābakus šeit. Lēti jau bija. Saņemot nekādus defektus nemanīju. Tagad brīvdienās pirmo reizi uzvelkot kājās un pārejot pa mitru bruģētu stāvlaukumu līdz mašīnai, vienam zābakam atlīmējās zole līdz pusei un abiem diviem papēžiem pasitņi pazuda. Sajūta, ka izšķīda. Liekās, ka zābaki no kartona taisīti.
ilzukins
Ieva, paldies par Jusu padomiem, bet uzskatu, ka tie man nav nepieciesami un es nevainoju citus! Nesaprotu, kapec nepartraukti rakstiet savus komentarus mana tema?
Ja, es uzskatu, ka Solvita ir negodiga pardeveja un tapec ari bridinu citus!
mary5891
manuprāt, laikojot jaunus apavus, sevišķi ar balto zoli, jānodrošina uz kā pielaikos, ja tas notiek ārā. Ja laikošana dzīvoklī, tad nekādu problēmu. Personīgi es nepirktu nepiemērītus apavus, jo nianses pēdas uzbūvē un tad jau labāk palieku bez tiem apaviem. Ko jādara ar apaviem, lai saplēstu pārdevējas klātbūtnē? Ja neiet ciet rāvējs un pircēja par visām varītēm cenšas to aiztaisīt, tad pārdevēja dīvaina, ja noskatās un neko nesaka. Man, par laimi, nav nācies sastapties vai būt kādā no šīm lomām, ar visām pircējām bijusi veiksmīga sadarbība.
ilzukins
Irina, paldies par atbalstu un sapratni, jo es tiesi tapat jutos neerti un kautrejos -ta parbaudit un meklet vai nav brakis!
Ieva, man ta ir pirma reize, kad esmu nopirkusi preci ar defektiem.
Solvita man iemacija, ka nevar uzticeties visiem cilvekiem, jo ieprieks biju satikusies tikai ar godigiem!
Irina Ko
Palasot komentārus, man rodas sajūta, ka tiklīdz tu pērc klātienē - pārdevējas vaina momentāli izzūd, ja izdevās iesmērēt preci ar defektu. Pat ja sludinājumā ir norādīts "lieliskā stāvoklī bez defektiem". Šajā ziņā pirkšanai caur Omnivu ir priekšrocība - neviens nepārmetīs, ka pašas vaina, ka pirkšanas brīdī neizpētīju katru milimetru. Meitenes, kas te raksta "pašas vaina", Jūs visas, pērkot klātienē, stāvat 10 min pretī pārdevējai ar to preci rokās un pētat katru milimetru? Un ja pērkat vairākas preces uzreiz? Nopietni? Salīdzinājumam - vai nevienai nav gadījies nopirk veikalā preci ar brāķi? Arī teiksiet "pašas vaina" un nenesīsiet atpakaļ? Man personīgi, piemērām, būtu neērti pārdevējas klātbūtnē katru drēbi pētīt un meklēt "slēptos" defektus. Parasti tikai apskatu kopumā, vai nav galīgi aprakstam neatbilstošs. It īpaši tagad, jo tikties varu tikai vakarpusē, kad ārā tumšs - nepamanīt kādu defektu ir elementāri!
solvita88
Taisni taa! Precei Nav Obligati jabut redzamiem defektiem! Pietiek lai ir nekvalitativs materials. nekavalitativs razhojums ka tads! Shadiem gadijumiem pat firmas veikals dod garantiju!
Jebkura ignoreshana vnm izsauks naidu! Ar to ir jarekinas..un negativu atsauksmi ari! Visaadi var gadities..bet Visuma pirkshanu un pardoshanu izsaka tieshi attieksme nevis prece!
Irina Ko
Salīdzinājums ar veikalu tikai ar domu, ka, pat pērkot jaunu preci veikalā, var nepamanīt kādu brāķi vai defektu. Nerunājot par lietotām precēm, ko parasti apskata ārā, kad ne vienmēr ir labs apgaismojums. Un esmu pilnīgi pārliecināta, ka pārdevēja atbildība (ne konkreti šajā gadījumā, bet vispār) nekur nepazūd, ja pircējs atnākot mājās konstatē defektu, ko nebijis pamanījis pie preces saņemšanas klātienē. Bet te pārsvarā sastopu viedokli, ka "pats vainīgs, tu tak redzēji ko pērc", kas mani pilnīgi izbrīna. Man tiešām ir neērti to drēbi pētīt pārdevējas klātienē (lai pārliecinātos, ka "kā jaunai precei" nav kāds diedziņš uzrauts vai pleķīts paslēpies). Līdz ar to pati pērku un pārdodu pārsvarā caur Omnivu, jo pirkšana klātienē nakādas garantijas par preces atbilstību aprakstam tik un tā nedod.
Laura Lori
Par ko neērti ? Pērkot preci ir normāli to pārbaudīt.Nepērku tik daudz, lai kautrētos apskatīt. Salīdzinājums ar veikalu nevietā - lietoto preču viekalos pie kases stāv uzraksti, ka prece jāpārbauda pirms pirkšanas, jo preci atpakaļ neņems un nemainīs. Lietots ir lietots. Var gadīties, ka pērkot viss ir kārtībā, bet pie pirmās lietošanas saplīst.
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.