Uzmanies no darījumiem, kas tiek pārvirzīti ārpus portāla! Lai noformētu darījumu NAV nepieciešama Tava epasta adrese, kartes dati vai jebkāda cita sensitīva informācija.

Negodprātīga pārdevēja - beatifuly (šobrīd vārds mainīts uz sanitr)

Īsumā - iegādājos lietotu peldkostīmu (pirmā un pēdējā reize, kad ko tādu pērku lietotu) no pārdevējas beatifuly.
Links uz pārdevējas profilu www.andelemandele.lv
Pārdevēja ir labojusi savu profilu un šobrīd ir atrodama kā sanitr - www.andelemandele.lv
Zemāk pārdevējas profils (screenshot uztaisīju brīdī, kad sapratu, ka būs problēmas. Šobrīd profila bilde un informācija profilā mainīta) un prece.
Saraksti mēģināšu ielikt komentāros.
Rezumē uz 04.08 rītu. Atpakaļ esmu saņēmusi maksu par pirkumu un sūtīšanu. Naudu par preces atpakaļsūtīšanu neesmu saņēmusi. Jā - varēja būt sliktāk un varēju atpakaļ arī nesaņemt neko. Šis vairāk ir brīdinājuma posts, lai citas pircējas izvērtē vēlmi sadarboties ar šo pārdevēju. Pārdevējai arī patīk draudēt - sarakstē redzams.
adeade

Kā, nu, KĀ var pārdot, iesaiņot un nosūtīt pircējam netīras peldkostīma biksītes. Fui. 😱
Un pārdevēja vēl ietiepās dēļ 2,30 eur? Tur no kauna būtu zemē jāielien, nevis vēl jādraud pircējai.
andeletiesprieks
Ak, vai.. tiešām ļoti nepatīkami :(

Noteikti atsauksmi atstājiet - šo nevar noklusēt.
Un es jau iečekoju pārdevējas profilu, uzreiz bloķēju, lai man nenāktos sastapties ar šādu gadījumu.

Paldies, ka dalaties ar šiem gadījumiem, tādā gadījumā citi var nobloķēt un vismaz nesaskarties ar šo :)

Ļoti bēdīga situācija, nesaprotu - KĀ var neparbaudīt..!!?
Es pilnīgi vienmēr pārbaudu un patiesībā es arī nepieņemu atpakaļ preci, bet šajā gadījumā par to pat nav jautājumu - IR obligāti jāatgriež !!
vanesa36
Tiešām nepatikama situācija,bet pardeveja atzina savu vainu un atvainojās,naudu atgrieza.Nesaprotu,kapēc jaatgriež par omnivas izdevumiem?Tas ir tas pats,ja es piemēram aizbraukšu uz Rigu nopirkšu kurpes un viņas man neder,vedīšu atpakaļ uz veikalu,lai atgriež par kurpēm naudu,bet ceļa izdevumus man taču neviens neatgriezīs!
blue_ocean
Nekorekts salīdzinājums. Ja iegādājaties kurpes, kuras neder, tā tomēr ir pircēja atbildība, jo kurpes var uzmērīt. Šajā gadījumā es iegādājos preci, kas neatbilst aprakstam un tiek atsūtīta netīra un nelietojama, ko es nekādīgi nevarēju iepriekš pārbaudīt. Kāpēc man par šo pārdevēja paviršību un kļūdu ir jāmaksā no savas kabatas?
Tā kā pārdevēja savu profilu ir dzēsusi, tēma tiek slēgta.
Komentāru pievienošana tēmai ir slēgta.