Pārdod zagtas un ļoti nolietotas lietas kā jaunas un pazemo

No Beauthy's Beathy's nopirku Dorothy Perkins somiņu. Pārdevēja uz jautājumu vai somai nav kādas nolietojuma pazīmes-apbružājumi, vai kāds pleķis, atbildēja "nē, somiņa lieliskā stāvoklī, bez defektiem". Godīgi samaksāju un gaidīju, kad man atsūtīs somiņu. Izsūtīja ar novēlošanos, jo pakomāts nestrādājot. Kad preci saņēmu biju šokā: visi stūri aplupuši, rokturīši ieplaisājuši, nodiluma pazīmes izteiktas un "bonusā" somā iekšā veikala magnēts!!!! Pērļu pārdevēja uz manām pretenzijām un bildēm ar defektiem atbildēja, ka nekādu defektu neredz, ka es esmu mele un neliete. Protams naudu (un ne mazu summu) atgriest pat negrasās! ...bet savu "lielisko" preci atpakaļ arī neņem (diez kāpēc?) Jūtos ļoti vīlusies. Es cilvēkam ticēju, uzticējos, bet viņa man pārdeva ne tikai stipri nolietotu somu, bet izrādās arī kādreiz zagtu.
janetajumtina
Šim profilam jau ir negatīvas atsauksmes arī no citiem pircējiem.
Par pīkstuli-tā obligāti var nebūt zagta,vienmēr pastāv iespēja,ka veikalā šis pīkstulis nav noņemts. Šādi savā laikā nopirku drēbes,mājās attopoties ar visiem pīkstuļiem. Vai zagu? Īsti nē. :D

Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.