Pārdošanas veidi

Sveiki meitenes! 😊 💐 💝 Jautājums tām, kas pārdod savas mantiņas. Man ir interesanti, kādi ir pēc jūsu pieredzes jūsu visveiksmīgāki pārdošanas veidi? Andelē, forums, Facebook Marketplace, Atverskapi vai kadas citas platformas? 😯 Man ir daudz jaunu un x1 uzvilktu aktuālu drēbju, bet diemžēl šeit Andelē ir ļoti mazs intereses pēdējo laiku un ievietoti sludinājumi vienkārši beidzās. Pa kapeikām /lemonādi negribas atdot, gribās lai abām darījuma pusēm būtu labi. 😊 
punduris
Nu nezinu, preces skaistas, koptas, klasiskas. Klasiska kapsulas garderobe ir aktuāla vienmēr, varbūt ne Jums un uz doto momentu arī ne man, bet par neaktuāliem es sauktu drīzāk samta topus ar zelta un “dimantu” akcentiem vai novalkātas bērnu drēbju kaudzes, nevis kašmira mēteli, zīda lakatu vai Midi garuma melnus svārkus. Cenas varbūt nedaudz augstas, bet tas tomēr ir stipri individuāls rādījums.
punduris
nav par ko, garderobe tiešām ļoti jauka, man nav pagaidām īsti aktuāli, bet tādēļ neteiktu, ka preces nav ejošas, man tas neliekas korekti. arī atsauksmes Jums ir ļoti labas.jā, varbūt šeit ir lielāks klusums kā bija agrāk, bet domāju, ka tas ir pārejoši.
ja runājam par pārdošanu citur, FB marketplace es neieteiktu, vismaz man vienmēr ir čakars labot visus sludinājumus, kuros virsrakstā ir minēts zīmola nosaukums, jo algoritms automātiski visu iemet autentiskuma pārbaudē un kamēr tiek veikta šī pārbaude, preces nav redzamas nedz grupās, nedz marketplace. wp grupas, laikam, arī nav īsti aktuālas un atverskapi arī īsti nē. vispār, laikam esmu baigi slinka pārdevēja palikusi, tācu cenšos arī neapaugt ar mantām, tā kā uzskatu, ka ir līdzsvars :D
natalia.kay
Liels paldies Jums par Jūsu komentāru un atbalstu! 😊 💐 🙏🏼 Es biju gatava ka heiteri tomēr uzrakstīs lai izmet savu žulti! 😂🤪 Aiz ekrāna ļoti viegli to darīt. Runājot par cenām - daudz kas ir pilnīgi jauns un no labiem zīmoliem, bet tomēr pat tiem es izdarīju atlaidi un par cenām vienmēr var parunāt ja ir interese. 😊 Arī orientējos uz sevi, vai nopirktu tādu preci par tādu cenu.
llkmlv
Iesaku pacelt augšup savu sludinājumu, jo ikdienas andelē ir vairāki tūkstoši ar jaunām pērlēm līdz ar ko Jūsu pērle dabīgi nokrīt uz nākamajām lapām un pircējiem ne īpaši patīk līst n-tās lapas, lai vienkārši, ko paskatītos, tas protams ir savādāk,ja meklē, ko īpašu.

Tā kā mans ieteikums būtu:
1. pacelt savu sludinājumu uz 1 vietu, tas maksā 10 centi
2. varbūt ir vērts nedaudz laist cenu lejā, jo tiem, kas ir tavu pērli atzīmējuši savos favorītos nāks paziņojums, ka būsi nolaidusi cenu.
janetajumtina
runājot par cenas samazināšanu un visu par to. Kā jūs izskaidrosiet šo-ir ļoti zema cena,nevienam nevajag. Paceļu cenu(joka pēc) uzreiz pieteikumi sakrīt un nopērk. Loģika? Tu tikko to lietu varēji dabūt lētāk! :D Varbūt domā,ja super lēti,tātad apslēpti defekti?
maya24
Lai ko ieliktu andelē, agri vai vēlu visu esmu pārdevusi. Ja kāda lieta aizkeras - nolaižu cenu un tiek pārdots. Mana atbilde- ja gribi tikt vaļā no lietas, nedomā par tās sākotnējo cenu vai brenda nosaukumu un viss aizies.
andeletiesprieks
Sveika! :)
Man ir tieši šī pati problēma un jau ilgu laiku. Protams, nav tā, ka neko un nekad nepaņem, bet tiešām ļoti daudz kas vnk "nostāv" , beidzas termiņš un viss.
Tas, protams, mani ir daudz reizes sadusmojis, esmu meklējusi citas vietas - atverskapi mazliet, kunde mazliet, facebook, pat wpp grupa, no kuras izgāju pēc apmēram 10 minūtēm, jo reāli kaitināja, ka visu laiku liek un liek un liek jaunas lietas. Esmu arī mēģinājusi instagram pārdošanas platformu un , iespējams, vēl ko.
Es uzskatu , ka esmu pamēģinājusi gandrīz visu iespējamo un visu arī beigusi lietot, atgriežoties pie Andeles.

Jā - sludinājumi ļoti dārgi. Jā - reāli daudz kas nepārdodas.
Un tt un tt. Bet! Andele ir parocīga, man patīk telefona aplikācija, ir ērti! Protams, arī šobrīd ir liels klusums, par ko žēl, bet vienmēr ceru pie sevis, ka drīz tas beigsies, hehe :)

Lai Jums un mums visiem izdodas!🌞
natalia.kay
Liels paldies Jums! 😘❤️🙏🏼💐 Ļoti noderīgi, paldies ka padalījaties! ❤️ Jā, WhatsApp grupa man arī bija smieklīga pieredze! 😂 🤪 Lai Jums arī viss izdosies! Man ir tādas domas ka pēc covid cilvēki sāka daudz mazāk pirkt. Pagājušā gada septembrī un oktobrī man bija ļoti daudz pārdoto preču, ap €500 🙈
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.