Krāpniece - Viktorija Kalnina

Esmu šeit gadu gadiem iepirkusies, paldies Dievam, līdz šim problēmas nebija bijušas. Taču šodien, iepirkos pie personas zem vārds - Viktorija Kalnina.
Aizdomīgi likās, ka nauda jāpārskaita uz Lietuvas bankas kontu, uz ko meitene atbildēja, ka strādājot tur, tāpēc izmanto šīs valsts banku. Zinot, ka līdz šim esmu ticējusi un viss bijis ok, naudu pārskaitīju.
Pēc pusstundas parādījās sarkans teksts pie viņas profila - ""UZMANĪBU!
Šī persona ir veikusi krāpnieciskas darbības portāla ietvaros. Lūdzu, rūpīgi izvērtē vēlmi sadarboties ar šo personu - izvairies no bezskaidras naudas darījuma un, ja esi cietis no šīs personas darbībām, lūdzu, ziņo administrācijai!"

Es uzrakstīju administrācijai, atbildes vēl nav, gribēju jautāt, vai kādai ir bijis līdzīgi un ko darīt? Rakstīt policijai? Cik liela iespējamība šo personu atrast un dabūt atpakaļ naudu?
Banka saka, ka vairs neko nevar izdarīt.
Zane Rižikova
Ir vērts veltīt nedaudz sava laika - nauda tika atgriezta kontā no saņēmējbankas puses. Nezinu, vai varu pateikties policijai par operativitāti vai kam citam, taču prieks neviltots! :) Pamatojumā rakstīts - iekšējā politika.
Šī man ir ļoti liela mācība! :)
Zane Rižikova
Ja ir kāda persona, kas vēl ir cietusi no šīs meitenes, iesaku rakstīt Valsts policijā iesniegumu. Es to izdarīju un ir sākts kriminālprocess pret šo personu. Tā kā nemaz nav tā, ka viņi laiž gar degunu summas, kas mazākas par 150 EUR. Policija man zvanīja un jautāja, vai vēljoprojām preci neesmu saņēmusi un pārdevēja nav devusi ziņu, atbildēju, ka nē, uzreiz teica, ka sāk procesu.
L. B.
Vallija Ceriņa
Vallija Ceriņa sent Vakar plkst. 17:18
Labi paldies, tad ritdien no paša rīta jums atsutišu čeku un info kur jāsūta.
Jauku Jums vakaru.
šāda bija sarakste no skuķes.tikai šorīt pamanīju,ka tāda persona vairs nav ,un profils visticamāk arī tādēļ tika izveidots.
L. B.
A contact named the group Vallija · Triump jauna oriģ. veļa.2 izmēri,ļoti simboliski!!!
A contact changed the group photo.

Vallija Ceriņa

Es savukārt saskāros ar šādu lietu,un tikai tagad saprotu,ka tā ir shēma krāpšanai.
Tāda persona ar redzamo vārdu/uzvārdu pieteicās precei,vakar apskatīju profilu,bija tikai 1 bilde,draugi un ieraksti nekādi,strādā RIMI(it kā),tagad vairs tam neticu.Solija pārksitīt naudu,prasīja konta datus un personas kodu,jo esot tikai LP konts un tur obligāti vajagot,nosūtīju.
šodien tāda persona vairs FB nav un visi ieraksti dzēsti sludinājumā,es pat nezinu ko gaidīt? Par cik krāpnieku ir ļoti lielā daudzumā,paliek nelabi.
-..m.r.m..
Jā, man arī bija šāds gadījums dažas nedēļas atpakaļ, īsti pat nesapratu! Man pieteicās kombinzonam, viss operatīvi,lai sūtu rekvizītus utt. Raita sarakste 😅 līdz man paprasīja personas kodu un telefona nr. Pastāstīju,ka pārskaitījumam neko tādu nevajag, ka pagaidīšu līdz vakaram kad tiks pie datora un veiks no interneta bankas pārskaitījumu nevis kautkà no telefona iezvanes veidā, (ok, varbūt neesmu informēta par attīstītām tehnoloģijam utt.) Bet fakts tāds, ka aši atteicās un nozuda pēc manas atbildes. 🤷
sjxna
Tā jau tikai viena lieta ka kāds vispār reaģē uz to ka tur ir sistēma kas nosaka to un administrācija kas kaut kam seko līdzi nu ko darīt.. citādi jau varētu teikt ka ...
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.