Krāpniece! VERONIKA ŠMITE. Lūdzu atsauksmes.

Sveikas! Esmu kļuvusi par krāpnieces upuri. Ne šeit,bet feisbuka Marketplace.
Ieraudzīju šeit,ka pie viņas jau piekarināta krāpnieces birka profilā. Kādi gadījumi bija jums ar viņu šeit?????
Feisbukā tirgoja zābakus. Naudu pārskaitīju. Ne mazu naudu. Tad redzu,ka ziņa nelasīta. Un profils jau vairs nav....
VERONIKA ŠMITE
arlita
Jā! Es rakstīšu. Gribēju zināt ko sadarījusi te. Tik muļķīgi. Parasti 100reiz izsveru ko un no kā pirkt. Viņas piedāvajums mani apstulbināja🙄 ak😏
mom of 2
Es gandrīz arī samaksāju par dr. Martens zābakiem, bet kaut kas aizdomīgs atturēja - gan cena bija par mazu par gandrīz jauniem zābakiem, gan arī fakts, ka vēlējos sazvanīties, bet teica, ka nevarot runāt...
4you
nu es ari izradas esmu viņas uper :D dusmas un skumji protams ,ka te Andelē mes nevaram vairs uzticēties darījumiem. kā lai uzticas, ja cilveks tiešām tikko piereģistrējies un vēls ko pārdot ... ok es uzrkastiju elektronisku sūdzību policijai caur latvija .lv
House of Andelemandele
Dāmas, visas, kuras uzķērušās uz šo tirgotāju andelē- takstiet iesniegumus1 pēc tam jau policija sazināsies ar andeles administrāciju un tā jau sniegs visu papildu informāciju policijai.
Jāizdara pats svarīgākais, jāuzraksta iesniegums!
This topic has been inactive for more than 30 days, no new comments will be accepted.