Kā jūs rīkotos?!🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Sveikas🌸!Vēlējos jautāt jūsu viedokli,kā jūs rīkotos šādā situācijā...Tika nosūtītas divas paciņas,taču manas vainas dēļ ,biju sajaukusi paciņas un nosūtīju vienai pircējai otras paciņu un otrādi!Saņēmu ziņu no pircējas ,ka nepareizo paciņu nosūtījusi esmu,”bet viss kārtībā,pārsūtīšu paciņu meitenei ,kas iegādājas drēbītes!” BET tikmēr otrai pircējai rakstot,kas atgadījies,viņa paziņo,ka ir atvērusi paciņu,un saprotot,ka tās ir svešas drēbes ,viņa ielikusi atpakaļ Omnivā,jo svešas drēbes,nezin no kurienes ,viņa neņemot!🤷🏼‍♀️ (uz paciņas bija noradīts mans vārds/uzvārds uz kuru sūtīja naudu,gan viņas nr.uz uzlīmes)Arī Sūtījuma nr.izsekošanā ir redzams,ka paciņa ir nosūtīta/izņemta un neviens tak never vaļā paciņu pie atvērta Omniva skapīša vēl šajā aukstumā,lai iemestu atpakaļ drēbes,kas bija sapakotas tā,ka nevar redzēt saturu (divos dāvanu papīros)Omnivai nav nekādu ziņu par ieliktu atpakaļ paciņu un atpakaļ drēbes neesmu saņēmusi...🤷🏼‍♀️ Otrai pircējai ,protams,nauda tika atgriezta!
madara_gj
Man šodien svaigs stāsts, arī gaidu paku no dpd, paka izsutīta, sms nav un nav. Pārbaudu pēc koda, kāds ir izņēmis 10min laikā no pakas ielikšanas pakomātā. Uzrakstīju preces nosūtītājai, neatbild, nosūtīju dpd jautājumu, uz kādu tel.nr. nosutīts pin kods.
P.s. Daugavpilī manā mikrorajonā tikai 1 dpd pakomāts, sagadīšanās, ka sajaucot tel.nr.nosutīšanas brīdī persona arī no Daugavpils...
bestshopping
Mans stasts.
Nopirku šeit no meitenes “Baby born” drēbītes kopumā 15 vai 12 eur vērtība !
Pagāja 7-8 dienas, SMS nav, uzrakstīju pārdevējai. Izrādījās ka ES uzrakstīju savu numuru nepareizi.
Caur izsekošanas numuru pārbaudījām- paciņa jau izņemta!!!!
Bāc. Uzreiz piezvanīju uz sajaukto numuru, ja paciņu saņemu, bet neko jums ne atdošu, paciņa ir izmesta!

Un zināt ko? Man no tas 15 eur ne auksti, ne karsti!
Bet šobrīd mana lieta ir policija, par citu cilvēku mantu piesavināšanās.
Tātad, droši rakstiet iesniegumu!!!!
agnese777
Kristine k.nu gan rotējošā drogas kastīte 😁 man tieši pirms pāris dienām bija,kad atvēru dpd sūtot savu sūtījumu,bija cita paciņa jau iekšā,sazvanīju sievieti,kurai bija sūtījums, viņa bija tik laimīga, konfektes man sapirka un vēl pectam rakstīja sms ,ka tik ļoti pateicās un tad liekas jauki,ka vari tā izdarīt ,bet nejau visi tā rīkotos...tāpēc nekad nevar būt 100% pārliecināta,ka tava paciņa nonāks tur kur adresēta,bet nu ko citu darīt,andelēties gribās un braukt pakaļ arī bieži nesanāk un negribas apgrūtināt pārdevēju! 😁🤷🏼‍♀️
agnese777
Sveikas!Tik ļoti negribēju iet rakstīt iesniegumu uz policiju,bet tad nu vismaz beidzot saņēmu no Omnivas ziņu,ka viņi izmeklē paši lietu arī iekš Omnivas un ir piefiksēts,ka sieviete izņem paciņu un nav nekur atgriezusi vai ielikusi atpakaļ! Tādā ziņā vismaz liels paldies Omnivai,ka tiešām man raksta un mēģina risināt situāciju!🙏🏻
kristine.k
Man nesen bija situācija-atnāk sms no dpd- ka itka man pienācis sutijums no Drogam.😂
Es tagad intereses pēc aizbraucu apskatīties,kas ir atnācis(jo gaidīju citu paciņu no dpd),atverot skapīti redzu savu veco drogas kartona kasti,kuru saņēmu pirms mēneša,virsu saglabājušas vecās uzlīmes ar kodiem,un skatos sutijums no Carnikavas ,ar kautkadas meitenes vārdu un tel.Nr Sasvaniju meiteni-teicu,ka ir kļūda notikusi,lai zvana dpd.Beigas izrādas,ka es biju kautkad pārdevusi somiņu,ieliku kartona kastite,adresāts saņēma sūtījumu,tālāk pārdeva ko citu,saturu ielika tajā paša kastite.Un tā viņa nonāca atpakaļ pie manīm.🙈😂Runājot par to,ka mana atbildība uzreiz stājas spēka,atverot pakomatu ,ir tikai tik daudz ,kā uzzvanīt vai nu dpd vai nu norādītajam,kas uzrakstīts uz kastites.
irina-ananjeva
Es arī domāju, kāpēc tikai Jums jāmeklē un jānoskaidro kur ir tā prece. Pircēja arī ir atbildīga par to, ko ir saņēmusi. Jāraksta policijai, lai omniva tad iedod videoierakstus un lai pircēja arī piedalās meklēšanā.
agnese777
Diemžēl viss ir kā bija!Omniva arī pateica,ka ir iespējams izņemt paciņu tikai vienreiz un bildi no kamerām var dabūt tikai ar policijas iejaukšanos!😞 Ļoti šaubos vai viņa tiešām vērtu vaļā iepakojumu,jo bija ietīts dāvanu papīrā+iekšā velvienā dāvanu maisiņā!Datumā kad viņa saņēma preci bija - grādi,kad neviens lieki ārā nestāvēs..un drēbes bija brendu drēbes,viņas izmērā ~60€ vērtībā ,kāpēc lai mestu ārā!🙄
juspi
Piekrītu piedāvājumam vērsties policijā ar iesniegumus.
Gribētos redzēt tās pircējas acis, kad viņai policists prasīs - Jūs tiešām atpakaļ iegrūdāt paku?
Vai atklāsies, ka paku atpakaļ viņa neielika....
🚔 ⛓ 🏢 ☠🐕‍🦺
preloved items
Es jūsu vietā rakstītu policijā iesniegumu,jo jūs esat cietusī un tas ir tikai normāli zināt kas noticis ar sūtījumu,pie tam 60 eur vērtíbā.Lai arī pircēja apgalvo,ka sūtījums ielikts atpakał Omnivā,tad Omniva ir atbildīga,lai uzrāda kamerās caur policiju.Bet ja tomēr pircēja meloja un sacītais neatbilst faktiem,tad varat publiski ielikt sūdzību par pircēju...bet neatståjiet vienaldzīgi,vismaz uzziniet patiesíbu🙄
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.