Uzmanaties no pircēja Andelē ka JANIS. VALTS

Situācija šada! Stāvēja man sludinājumā 2 viriešu jakas Helly Hansen pr 5 euro un Clique par 9 euro. Šodien no rīta piesakas meitene uz abam jakam sarunajam ka tūlīt parkaitis naudu ok gaidu parskaitijumu lai varetu norezervet . Šajā paša posmā atnak bez pieteikuma parastā vēstulē no šī profila Janis. Valts . Prasa avas jakas par 10 euro un vel bonusa laj iekļaujot dpd vai omnivu🤓tipmer lasu nauda uz konta no meitenes vis šis ilgst aptuveni minūtes 2 . Atbildu kungam ka preciti jau PERK( kungs izlasa jau NOPIRKA) tad sākas no viņa puses ļoti skaisti aizrādījumi 😄bija liela velme atbildēt ar viņa leksiku bet noturejos, uzskatiju par vajadzīgo brīdināt cik virietis- pircejs/ pardevejs ir galants un ko no šada vares sagaidīt.
viss-lets
Ak Jēzus, labāk neiesaistīties sarunās))) Es līdzīgās situācijās vai nu neatbildu vai nu uz katru negatīvismu atbildu ar - Superīgu dieniņu jums! Un tā vairākas reizes, tad cilvēks vēl vairāk uzkurās, bet es jūtos labi😁 nu kaut kā tā 🤗😁🥰
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.