Perliukų medžioklė

kāda jēga atsauksmēm?

man ir bijuši jau vairāk kā 30 darījumi šīs andeles pastāvēšanas laikā. bet.... jo vairāk atsauksmju,jo zemāks paliek reitinga punkts,lai gan visas bijušas 5zvaigznes(oi,tikko ievēroju,ka viena iedevusi 4 zvaigznes).it kā jau man vienalga,svarīgākais, ko esmu nopirkusi un ka esmu pārdevusi :) bet kāda jēga?un vēl...skatoties profilu,vecākās atsauksmes arī jau dzēsušās.
un... nebūtu slikti,ja būtu iespēja labot atsauksmi,ko esmu ierakstījusi kādai.
paldies!
diskopele
1 zvaigznītes atstāšana parasti noteik aiz neuzmanības, tādēļ tagad pārveidojām atsauksmes pievienošanas kārtību, lai Dāmas aiz neuzmanības neliktu 1 zvaigznīti, ja vēlējušās atstāt, piemēram , 5.

Esam visas pozitīvās atsauksmes ar 1zvaigznīti izlabojuši uz 5 un ceram, ka turpmāk šīs neuzmanības kļūdas vairs nebūs!

Atsauksmi labot nav iespējams, savādāk zūd jēga atsauksmes atstāšanai

* Drīz Tavā profilā uzrādāsies visa pirkto/pārdoto darījumu vēsture, ieviesīsim "atsauksmju lapas pāršķīrēju" :)

L.
aija-sirsnina
Man arī neliekas adekvāta atsauksmju likšana,labāk parādītos + un - skaits darījumos.Pieņemsim meitenei ar laiku būs 100 atsauksmes,tad man jāiet visam cauri un jālasa,vai kāda ir bijusi neapmierināta ? Kā piemēru varu minēt atverskapi.lv vai calis.lv ,tur ir ļoti labi redzams,ar ko jārēķinās
Ši tema buvo neaktyvi daugiau nei 30 dienų, nauji komentarai nebepriimami.