Padalos, lai citas neuzķertos!

Iegādājos preces no lietotāja botique.1, rakstīts, ka jaunas un norādīts, ka visi trīs džemperi ir no h&m, ko arī pārjautāju. Tad nu pasūtīju preces un tikai tad sāku lasīt negatīvās atsauksmes. Izskatās, ka ne es vienīgā esmu iegrābusies. Nu ko cerēju uz veiksmi, ka mans pasūtījums atnāks tāds kā vajag. Atnāca pasūtījums-neviens no džemperiem nav h&m, neviens nav jauns, viens džemperis galīgi nonēsāts, otrs briesmīgā kvalitātē no new yorker, trešais ar tik pat draņķīgu kvalitāti no colleseum🙈 Pārdevēja uz šo situāciju nereaģē pilnīgi nekā, klusums. Aicinu pirms pasūtiet preci, izlasiet atsauksmes, lai neuzķertos arī jūs☺️
kaykay
Atsauksmes vel neko nenozīmē. Kadai Pārdevējai pārsvarā ir labas atsauksmes ( ar dažiem izņēmumiem, kas tomēr radīja aizdomas). Šī sieviete tirgo rotas kā oriģinālu, lai gan tās ir replika. Kad uzdevu jautajumus par preci un palūdzu nobildēt rotas provi , pārdevēja pēkšņi atbildēja, ka prece pārdota. Pēc dažām nedēļām šai pašai ( it kā pardotajai precei tika pievienota atzime "replika". Nu jau pagājuši vairāki mēneši, sludinājums jauns, bet no piezīmes " replika" ne miņas. P.s. pārdevēja arī meloja sakot , ka rotas ir oriģinālas un pirktas oriģinālajā veikalā, tikai ārzemēs ( bet neatceras , kur tieši) :D gribētos kaut kā pabrīdināt citas pircējas, vai par šādu pārdevēju var ziņot administrācijai?
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.