Daiga - īstas kvalitātes “pārzinātāja”

Andelē pārdodu/pērku lietas gadiem,zinu,ka šeit ir sastopami ļoti forši,adekvāti cilvēki,un ar tādiem vienmēr paveicies arī “sadarboties”. Vienreiz izdevās atrast labu ādas somu pāri plecam - tieši,kādu meklēju. Domāju,paveiksies vēlreiz. Mana mamma,labu gribēdama,ik pa laikam sūtīja man dažādas somas,un viena man beidzot likās gana sakarīga, lai to iegādātos. Mana kļūda - nepievērsu pietiekoši lielu uzmanību sludinājumam,ko mamma atsūtīja,biju ceļā,izlasīju,ka somai ir “defektiņš iekšpusē”,taču tas nelikās tik būtiski. Kad somu izņēmu no pakomāta,smējos skaļā balsī,jo sapratu,ar ko ir darīšana. Soma bija/ir briesmīgā stāvoklī,saplēsta,nodriskāta. Aizrakstīju pārdevējai,lai atgriež naudu bez liekām ceremonijām un sūdzēšanās,tomēr pretī saņēmu tekstus par to,vai vispār apzinos,cik soma ir vērtīga,ka esot bijis norādīts somas defekts (tā arī bija - 3-5 cm defekts somas iekšpusē) ,pati vainīga,ka nopirku,un beigās vel tiku apvainota,ka laikam šādi nerīkojos pirmo reizi - mani vienkārši neapmierinot somas fasons 😀 Lieki teikt,ka nekādu samaksu atpakaļ neieguvu,lai jau tiek zīmolu pazinējai tā nauda. Bet vēlos brīdināt citus pircējus. Somu nopirkām no pārdevējas ar segvārdu uldis.lacis1,tagad šī lietotāja ir ar segvārdu aljinchik. Nauda tika pārskaitīta Daigai Puikevicai. Pievienošu sludinājuma un reālās bildes - spriediet paši par izcilo itāļu kvalitāti. 😀
lake-baikal
Par nemitīgo vārdu maiņu vien jau vajadzētu Andeles administrācijai šādām aizdomīgām personām, kas katru dienu maina vārdus un bildes, bloķēt pieeju. Bet šī pārdevēja jau ir next level, lai nepiešūtu viņai policijā lietu par apkrāpšanu, vismaz atsūta preci, vienalga kādā stāvoklī, atrunājoties, ka bija norādījusi sludinājumā, ka somai esot defekts, kas tehniski viss ir patiesība, tikai apmēri realitātē ir ne tuvu tādi, kā varēja šķist. Lai jau viņa aizrijās ar to naudu, kā Lelde teica - viss reiz dzīvē nāk atpakaļ.
sandadnas
Aizrakstīju Andelei,pagaidām atbildes nav,bet es viņiem tik ilgi rakstīšu - līdz būs. :D
Jā,es arī nodomāju,ka it kā jau viss viltīgi izdomāts,jocīgi tikai,ka norāda savu kontu,vārdu,uzvārdu. Iespējams uzzināt gan darba vietu,gan facebook atrast. Dāma ļooooti daudz laika un enerģijas veltīja sarakstei ar mani,skalojot smadzenes. Vienubrīd jau tiešām sāku apšaubīt savu veselo saprātu,bet atlika vien paskatīties uz to drausmīgo somu,lai pārliecību atgūtu :D
maija1984
Pārdevējai derētu pārbaudīt savu mentālo veselību. Baigā jau nu vērtība ādai kā tādai. Itālijā ādas nezīmola somas jaunas pa 30-40 eiro met pakaļ. Tādā stāvoklī, kāda ir šī soma, es izmestu miskastē, pat, ja tas būtu "Luī Vjutons". Nu labi, labi te ir Baldinini, kad jaunā kolekcija - 200-300 tādas maksā, bet kad nāk sale vai tiek nogrūzts autletos, tas pats Baldinini jauns ir pa 60-70. Nesen mūsu pašu memberšopā kaudze ar Baldinini bija, tagad lielāka daļa izpirktas.
Cilvēciņš noteikti savā dzīvē nopircis vienu vienīgo ādas (!!!), Baldinini (!!!) somu, nonēsājusi, kamēr krīt pa gabaliem un tad nu tirgo tālāk, jo tas tak nu tāds brends. Skumji.
marika.strode
Arī noskatīju šo somu, lai arī Baldinini, tomēr cena šķita neadekvāta🙈
Ļoti šaubos, ka šajā gadījumā iekšpuse ir no ādas! Pat ikdienā lietojot daudz un dikti āda tā nenolietojas! Manuprāt soma ilgstoši atradusies nepiemērotos apstākļos, materiāls ticis bojāts (izžuvis). Līdz ar to šāds efekts!!
Bet ko tādu pārcot- NU TÀ IR BEZKAUNĪBA AUGSTĀKAJĀ MĒRĀ!!
Zinu, ka pārdevējus tas reizēm kaitina (mani tai skaitā), bet vienmēr jautāju papildus bildes un visu, ko gribu zināt, lai pārliecinātos, ka pirkums būs vērtīgs👍
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.