Каталог

Dīvainā pircējas rīcība...

Sveikas meitenes, to ka šinī portālā ir pilns ar " meža dīvainīšiem" , esmu saskārusies jau neskaitāmas reizes, bet šodien man gadījās kas nebijis. Vakar izliku tirgošanā kleitu un drīz vien pieteicās divas meitenes no kurām viena bija stabila pircēja kurai apsolīju, ja pirmā meitene nepaņems kleita tiks viņai. Kundze arī šovakar kleitu nopirka.
Bet rīta pusē man pieteicās vēl trešā meitene kura mani pārsteidza absolūti. Lai Jūs saprastu labāk par ko runa, nokopēju mūsu šā rīta saraksti :

Laborat caur omnivs! Konts???
22:00
Šodien
Es atvainojos, bet pilnīgi nesaprotu ko jūs vēlaties
08:47
Velos caur pakomātu:))
09:25
Ja meitenes kuras pirms Jums ir pieteikušās neņems, došu ziņu
09:27
Es gatava uzreiz skaitit! Kontu redzu ta der?
11:13
Tā nebūs labi pret tām meitenēm kuras ir pirms Jums, es noteikti došu ziņu ja kleita būs piejama
11:17
Vnk man loti vakag uz pasakumu:( nu kas pirmais tas pirmais skaitu!
11:23
Es došu ziņu ja kleita būs piejama
11:26
Parskaitiju! Ombivas izdevumi bus no vira konta:)
Es ar punci nezinu vai deres! Ja nee vares atkal piedavat pirmai meitenei! Bet paradti ja ilgi doma ari nenoperk!
11:30
Es šo naudu Jums aizskaitīšu atpakaļ, mani pārsteidz tāda nekaunība, es Jums jau teicu ka esmu apsolījusi citai meitenei un savu vārdu vienmēr turu un pirms jums ir divas meitenes priekšā
11:35
Nekauniba??? Nu gan!!
Vnk ja vajag tad ir jarikojas! Kam tad jus savus kontus izbazat redzamus??? Lai viss atrak notiek vai ka?.......?
12:42
Es jums teicu ka ja kleita būs pieejama došu ziņu. Ko vēl jūs nesapratāt


Naudu protams atskaitīju viņai atpakaļ.
Kā Jūs rīkotos šādā situācijā? Jā, es esmu norādījusi savus kontus lai ir vieglāka sadarbība, bet nepavisam nedomāju ka tā arī var rīkoties. Vai varbūt man nebija taisnība?

pērļu pūralāde
1.Es nekad nelieku/nelikšu savu konta nr. profilā publiskais apskatei,arī telefona numuru izņēmu lai neraksta man muļķības sms.Bija tādi gadījumi
Bet gramatika uh,lai vai kādā steigā rakstītu,kaut kas traģisks?Vispār ļoti sekoju līdzi un esmu piefiksēju,ka 80% sludinājumu licēju un sarakstē, latviešu valodas pareizrakstība un gramatika ļoti spēcīgi klibo.
Man bija viena līdzīgā stilā larusik1,pameklēšu saraksti vai ir.pieteicās pirkt zābakus,tad atteicās,tad atkal prasīja kontu un beigu galā sāka jautāt,kāpēc tik lērti,droši vien esmu tos zābakus nozagusi-izdoma netrūkst....
brigitad
Tā ir kāda apsēstība publicēt sarakstes? Vienu tēmu jau izdzēsa. Tomēr turpiniet gānīt potenciālos klientus. Man ar Jums ir bijusi veiksmīga sadarbība, bet nu pēc šīs Jūsu ņemšanās, neriskēšu vairāk kaut ko no Jums iegādāties. Ne tā pajautāšu, nedodies vēl atteikšos un tad arī tikšu kaunināta. Galu galā uztveriet šo pasākumu adekvāti! Pircējam IR tiesības gan jautāt un galu galā atteikties no pirkuma! Lai kā arī tas nepatiktu. Un ja tas rada tādu satricinājumu un apgrūtinājumu, var taču vienkārši šeit neko netirgot.
irinakaro
Viss butu labi,ja prece butu rezerveta. Es runaju par to rezervešanu,vai bridinajumu,ka rezervacijas nebus,bet tirgosis talak. Varbut tad es tiešam atrak aizitu bankomata,ielikt sev uz kontu naudu lai samaksat! Bet par to tirgošanu talak es negaidiju!
ive-ta
Njā, Irina, un Jūsu gadījums arī ir tas, no kura var secināt, ka var gadīties objektīva aizķeršanās. Un runa pat nav par godīgumu. Jo arī augstāk aprakstītajā gadījumā, pircēja godīgi pārskaitīja naudu par preci, kura pa to laiku jau bija pārdota citai. Runa ir par toleranci. Cik ilgi gaidīt, ja ir vienošanās un nosūtīts konta numurs un pēc 5min vai ok pāris stundām, kāds cits pircējs jau skaita naudu. Varbūt tad uzreiz uzrakstīt, ka gaidu pārskaitījumu līdz konkrētam laikam, ja nav, tad paturu tiesības pārdot tālāk. Bet tā arī neviens neteiks, jo tad var zaudēt pirmo pircēju utt. It kā jau ir attaisnojami, pārdot pirmajai, un uzskatīt, ka tas ir ok. Bet acīmredzot emocijas šādos darījumos pieslēgt nedrīkst. Ja baigi vajag, jāpērk uzreiz.
irinakaro
Bija vel runa,ka viņa var izsutit prece tikai no rita,un es nepaspeju ieskaitit,lidz tam laikam,kad viņa vareja izsutit. Nu var taču palasit atsauksmes,un redzet,ka esmu godiga pirceja,nu protams parskaitijums bus! Cik reizes es,sutiju preci,nasaņemot vel parskaitijumu,vienkarši tapec,jo izlasiju,ka atsauksmes labas,un saraskstas ari ir redzams,ka viss kartiba,adekvats pircejis.
ive-ta
Šī ir diezgan diskutabla situācija. Ja pati iedevāt kontu, varējāt varbūt arī nedaudz pagaidīt. Bet, ņemot vērā, cik bieži mainās pircēju domas, ir arī attaisnojams, tā rīkoties. Es pagaidītu dienu, īpaši ja ir jau aizsūtīts konts un ir kaut kāda noruna. Visiem gadās aizķerties ar atbildi. Pircēja arī nav uz mutes kritusi lol. Bet, ja viņa tiešām bija izlēmusi pirkt, jūs iedevāt kontu un kādu objektīvu apstākļu dēļ uzreiz nepārskaitīja, var arī saprast sašutumu. Tāda laba mācība, ka jārīkojas ātri un neviens nav ieinteresēts gaidīt, kad nu pieņems lēmumu. Bet ir šis gadījums tāds diezgan neviennozīmīgs.
irinakaro
Man nesen bija gadijums. Diemžel izdedu saraksti. Bija piedavats bernu lietiņas par10€. Es prasiju par sutišanu un bija ta omniva vel papildus 3.88€,es uzrakstiju ka padomašu,jo cena ir ok,bet ta omnivas cena visu garastavokli var izbojat. Nu velak viņa pati atraksta,ka piekrit atdod ar sutišanu par 10€ ,protams es piekritu,jo pat necereju un neuzbazos par atlaidi. Uzrakstiju,lai rezerve man,es parskaitišu naudu no rita. Piedavaju vel,ka varu apmaksat pieci un pieci,bet ziņojums nebija izlasits,tapec ari nolemu neskaitit pa daļam. Apskatijos nakama rita to kontu lai parskaitit naudu,un parskaitiju. Prece nebija rezerveta un bija vel viens pieteikums,es nepieveršu tam uzmanubu,jo viss taču bija sarunats. Un vakara es saņemu naudu atpakaļ konta,ko otra pirceja apmaksa sutušanu. Man bija pateikts ta,izradas ka es apsoliju to maksu pa daļam un ta ari neieskaitiju to pirmu daļu???A priekš kam tad rezervacija, sarsksti,nu tad vajag man piedavat atlaidi un teikt,ja kas gribes nopirkt vel kamer neieskaitiju naudu,tad viņa pardos nu vajag taču komunikaciju ar pirceju kaut kadu turet. Parskaitiju apmeram pulksteni 9,35 no rita(varbut man nav pareizas saprašanas par rita laiku). Bedigi. Un starp citu nav pirma reize,kad prece ir sarunata,bet tirgojas talak.
Laura Prokofjeva
Šī dāma ir jocīga!Pašai pieklājības normas klibo.
Tirgoju zelta auskariņus-viņai vajag,viņa ņems!Lai atsaku citām,esot gatava uzreiz skaitīt naudu ?es nekko-atsaku visām

Šī princese otrā dienā uzraksta-ka labāk nopērk veikalā jaunus blaa blaa
Kaut mani bija arī jauni ?
Ehh...murgs!Un vnk ne atvainojiet ne piedodiet-uzspieda atteikties.
Nepaspēju uzrakstīt atpakaļ ?
Эта тема неактивна более 30 дней, комментарии больше не принимаются.