Neizlēmīga pircēja-Kekmad5n6

Sveiki!!!
❗Kekmad5n6❗
Padodu ziņu, ka viņa kavē visu procesu!
Prasa manu telefona numuru tālākai saziņai, ja jau var rakstīt tepat Andele, kāpēc gan vajadzētu manu numuru!? 🙄🫣 🤔
Protams nedevu, bet ilgi gaidīju kad beidzot izdomas. Arī laicīgi neatbildēja, visu laiku pazuda, bet bija tiešsaistē !
Bija jau iepriekš , manuprāt, nopirkusi no manis vienu pērli , bet komunikācija bij' ātra.

Par izmēriem arī - biju nosūtījusi bildes. Kur redzami cipari cik ir cm un stiepjot cm, visus cm ko vajag.
Bet tāpat pārprasa! 🤣😒
Sludinājuma rakstīju ka ir jauna un defekti nav! Man bija tāda sajūta, ka nemaz NELASA sludinājumu, tik aiziet, raksta visu vēstule. 😒
Laika kavētaja un neizlēmīga!

Jums kādai arī tā ir bijis? Ar viņu?
Padodu ziņu, lai zinātu ja jums raksta!
Veiksmīgu dienu un veiksmīgu iepirkšanos.🙂
samantattt
Man ir vairākas bijušas tādas meitenes, sāku ignorēt vai vienkārši ņemu un pati dzēšu pieteikumu. Nekad nesapratīšu laikam , ja jau grib lai pērk uzreiz, ja negrib tā ar pasaka. Nekas traks taču nav, visi esam saprotoši cilvēki. 🙂👍
viktorija26
Tas tiešām kaitina 🙄 pēdējā laikā man līdzīgas pircējas arī trāpījās... Visu iespējamo informāciju vienmēr uzrakstu zem sludinājuma, ielieku bildes, kur ir sabildēts no visām pusēm un vienalga uzdot miljons jautājumu, beigās tomēr paprasa konta numuru un viss pazūd 🤪🤝🙄 priekš manis vēl ir nesaprotami, kad precei ir norādīts konkrēts izmērs, ir uzrakstīti mēri, taču tik un tā prasa vai varētu derēt tādam vai šādam izmēram? Nu, mīļie cilvēki, kā es varu apgalvot derēs vai nē, ja es pircēju neredzu, nepazīstu, nezinu kā izskatās un tt. 😐
indra.
Man reiz pie kleitas, kurai sludinājumā biju norādījusi konkrētu tās garumu centimetros, pieteicās dāma, kura pieteikumā uzrakstīja savu auguma garumu un pajautāja man - cik gara viņai tā kleita būs:) Vienvārdsakot, vesels teksta uzdevums gandrīz.. Man laikam vajadzēja aprēķināt, vai viņai tā būs līdz dibenam, ceļiem vai potītēm laikam:D
maija1984
Tāpēc ka pircēja neatbild vai uzdod jautājumus - tiek atvērta tēma? Autorei nav nedz izkrāpta nauda, nedz drēbes, bet tēma tapusi. Nu neatbildiet vai nobloķējiet, ja kaitina. Cilvēks neuzvedas atbilstoši kaut kādiem iedomātiem komunikācijas standartiem un tapēc tiek vazāts pa forumiem. Šeit ir online humpala nevis augstdzimušu britu mamzeļu saiets, ar tik vārgām nervu sistēmām, kādas te ir dažai labai, vispār labāk atteikties no interneta izmantošanas ikdienā.
agrita.a
Es domāju, ka tas ir pat normāli, ka pircēja vēlreiz visu pārprasa, jo sludinājuma tekstu var nomainīt(tā ir bijis, pēkšņi, kad pretenzija, teksts tiek mainīts, parādās trūkumi utt.), bet komentārs jau ir pierādījums(fakts).
Un ir vēl viena kategorija pārdevēju - Jūs neprasījāt? Nu dritv...koc..., nu kāpēc jāprasa, ja prece lieliskā stāvoklī. Manā pieredzē vairākas šādas kleitas, džemperis un jaciņa - LIELISKĀ (katastrofālā) stāvoklī, jo es neko nepajautāju..., bet uzreiz nopirku.
Protams, ir arī virkne it kā bezjēdzīgu jautājumu - Vai man derēs?... Tās ir normālas cilvēciskas šaubas, esam taču dažādi. Viens riskē, bet citam 7x jānomēra.
Lai visām izdodas!
Gaisā virmo pavasaris! 🌞
Kristina A.
Man ir pilns ar tadam pircējam. Es tagad brīnos kad patiešam šeit sanāk kaut ko pārdot un trāpjas jaukas pircējas… Pats lielakais mani tracina, kad pircējas jautā visu iespējamo, tad prasa konta numuru un pazūd. It kā man darīt nav ko tik sēdēt un gaidīt, vai jaunkungzīt izdomas pirkt vai tomēr ne…
mairita-strazdina
Šī pircēja arī man prasīja telefona numuru. Teica, ka brauks uz manu pusi, tāpēc prasa lai var sazvanīties un satikties. Iedevu savu otro numuru kuru izmantoju sludinājumu portālam ss.com

Nopriecājos, ka neiedevu savu privāto numuru, jo viņa (vai viņš) man sāka rakstīt whatsappā, lai atsūtu foto uz auguma. Protams, kleitu foto nosūtīju. Un tad sākās jautājumi vai var manus foto bez kleitas, kur dzīvoju. Diemžēl, pirms uzņēmu sarakstes screenshot, uzrakstīju, “paldies, šī sarakste noderēs lai informētu citas pārdevējas” un viņa/viņš izdzēsa saraksti mums abām. 🤦🏻‍♀️
Es šo pircēju nobloķēju gan Andelē, gan savā telefonā. Pēdējā laikā šķiet, ka šo portālu izmanto cilvēki, lai tikai paņirgātos par citiem vai kā citādi lai sevi izklaidētu, nevis, lai iepirktos!
samantattt
Bija jau tāda aizdoma. Tagad plašākos Jums Paldies , vismaz zinu info. Un ja savu privāto numuru nedodu nevienam, mans numurs var tikt izvazats pa visiem citiem telefoniem un saizn kur vēl.

Man vienu brīdi ar bija saskarsme ar vai nu meiteni/puisi kas prasīja bildi uz kleitas kur vairāk ir īsāka un kailaka. Es momentali bez ziņas, nobloķēju un ziņoju.
Nereāli grūti uzticēties cilvēkiem kas ir Andele šobrīd.

Es šeit esmu drēbju meklējumos , bet nu citi to izmanto kā izklaides platformu.
Ir visādi. 🤔
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.