Administrācija - LŪDZU AIZVĀCIET UZBĀZĪGĀS REKLĀMAS !!!!!

Labdien! Lietoju Andelesmandeles aplikāciju. Kamēr reklāmas vienkārši stāvēja starp sludinājumiem - īpaši netraucēja. Bet tagad tās ik pa dažām sekundēm, vai augstākais minūtes, pilnīgi lec virsū. Šķirstu sludinājumus uz leju ripinot uj visu laiku izlec melns ekrāns, lai gan es reāli neuzspiežu virsū tām reklāmām. Tas ir ļoti kaitinoši! Beigsies ar to, ka vienkārši beigšu lietot šo aplikāciju un mājas lapu kā tādu! Un, es domāju, ka nebūšu es vienīgā tāda. Beigu beigās jums būs tikai zaudējumi!
krispu
Andeles īpašniecei vajadzētu noalgot labākus devus, eošie nemāk korekti veidot aplikācijas.
- šēroti linki neverās aplikācijā, bet browserī
- šķirojot pēc “lētākais” vispār nestrāda (rāda dažas preces un tad tās pašas uz riņi)
Un tā varētu turpināt. Cik gadi pagājuši un pamata lietas Jūsu devi nevar sakārtot (jeb nemāk). 🤷🏻‍♂️
krispu
Plus vēl nerunājot par pasu administrāciju, kura apgalvo, ka firmas nevar iesniegt sludinājumus (mums pat jāieķeksē, ka pārdodam savas privātās lietas), bet Andele pilna ar firmas sludinājumiem - taisam mēbeles pēc pasūtījuma, taisam koka produktus pēc jūsu vēlmēm, 50 jaunas preces no Aliexpress par dubultu cenu, utt.
klea
Labdien!
Jau domāju, ka taads gluks ir tikai man . 😁😝 Melns ekrāns katru minuti, vnk nav iespējams neko sameklēt. Pat uzmanīgi skroleejot to ekraanu, tas melnais fons izlec un nevar dabuut no ekraana nost. 😤😖 Ja buutu reklaama, ok, bet to nevar ne apskatīt, ne izslēgt. Paldies par uzmanību!
pearlscloset
Ne tikai melns ekrāns, bet katalogu ritinot uz leju, bieži tas uzkarās / aizķerās un sanāk pat pārāk bieži uzspiest uz kvadrāta veida reklāmām, kas ir izvietotas starp pērļu sludinājumiem un mans telefons automātiski pāriet uz Safari un piedāvā izzināt Madeiru. 🥲 Tiešām neparocīgi. Sludinājumu ievietošanai cenas pieaugušas, bet aplikācija iet sviestā, nevis pieaug ar funkcionalitāti. Ļoti nesmuki.
l.r.k.b
Strādājat.🤣🤣🤣🤣
Jums par katru klikšķi kontā ieskaitās nauda. Kādēļ kko risināt?🤣🤣
Dīvaini. Tas ir sekundes jautājums, lai atrisinātu, bet reklāmas vienalga ir.🤣🤣
Un par to, ka ka nav iespējams ievietot komentārus visspār paklusesēšu.🤣🤣
kristinite135
Man ir tas pats, kad izmetas melns ekrāns, un tas atkārtojas nemitīgi pēc minūtes, ja ne ātrāk, un uzrādas saistība ar airplay, tāds kā video formātā! Tas ir tik kaitinoši, jau cik dienas pēc kārtas! Nesaprotu, par ko mēs te naudu maksājam, par gļukiem vai? Ar katru reizi, riebums jau līst iekšā tajā andelē! Kko uzlabo, taču izskatās ka ne uz labo pusi..cilvēkiem rada papildus problēmas!!
Sandra Olava
Paldies,ka padalījāties,jo vismaz tagad saprotu,ka man tā nav vienīgai.Domāju,ka varbūt manam tel kāds gļuks.😅🤦‍♀️Nevar apskatīt ne sludinājumus,ne arī ko citu,ka uzreiz melnais ekrāns parādās!😠Esmu šajā portālā salīdzinoši neilgi,bet šis viss ļoti tracina un rada vēlme dzēsties..😕
Šī tēma nav bijusi aktīva vairāk nekā 30 dienas, jauni komentāri vairs netiek pieņemti.